5 популярных видов трикотажного полотна

Якщо ви перебуваєте в пошуку якісних трикотажних тканин, з якої можна зшити різні вироби, рекомендуємо прочитати цю статтю.

Ми познайомимо вас з характеристиками найпопулярніших видів трикотажних полотен, а також допоможемо вибрати компанію, яка успішно займається виробництвом трикотажу і рада запропонувати вам вигідні умови співпраці.

Спочатку хотілося б відзначити той факт, що трикотаж є одним з найпопулярніших матеріалів для пошиття різного виду і типу одягу. Це може бути натільну білизну, одяг для сну і відпочинку, сукні, кардигани, спортивні костюми і так далі.

Виробник трикотажу для дітей і дорослих від valeotrikotage.com

У будь-якому випадку, трикотаж є практичним і зручним. Він має достатній ступінь розтяжності, завдяки чому ви можете відчувати себе комфортно в такому одязі, вільно пересуватися, перебувати в будь-якому положенні.

Які види трикотажу існують і користуються попитом на сьогоднішній день

 1. Кулірна гладь

  Спочатку, хотілося б звернути вашу увагу на кулірну гладь. Як правило, вона складається виключно з бавовни. З гладі створюються кофтинки, сорочечки, повзунки, труси, майки та піжами. Середня щільність – від 130 до 140 гр / м2. Гладь статична і не деформується після прання, а також невибаглива в догляді.

 2. Інтерлок

  Інтерлок також, складається зі стовідсоткового бавовни. Використовується для створення суконь, брюк, комбінезонів, різного роду комплектів і кофтинок. Щільність трохи вище – від 160 до 260 гр / м2. Зворотний бік і обличчя тканини виглядають однаково.

 3. Футер

  Може складатися як тільки з бавовни, так і з бавовни з домішкою поліестеру. Характеризується наявністю начосом, завдяки чому полотно є досить теплим. Також, не можна не відзначити м’якої фактури тканини, з якої, в більшості випадків, створюються спортивні костюми, худі, толстовки.

 4. Велсофт

  Це стовідсотковий поліестер, який характеризується наявністю довгого ворсу. Щільність досить висока – від 250 до 350 гр / м2. Матеріал міцний, приємний на дотик, використовується для створення халатів, піжам, теплих жилетів, різного роду костюмів.

 5. Велюр

  Дане полотно складається не тільки з бавовни, але і з поліестеру. Щільність може досягати 420 гр / м2. Має приємну на дотик і м’яку поверхню. Використовується для пошиття халатів, спортивних костюмів, домашнього та дитячого одягу.