6 причин, почему нам нравятся парики

Чому ми любимо носити перуки (та чому вам теж слід подумати про це)

Ми хочемо розповісти про те, чому ми любимо носити перуки. З кожним роком все більше і більше жінок носять перуки або накладне волосся, але з якоїсь причини нікому з нас не дозволяється говорити про це.

З іншого боку, в Інтернеті ходить безліч міфів і чуток про те, чому жінкам не слід носити перуки, наприклад:

  • Перуки можуть впасти (правда, якщо прикріпити неправильно).
  • Перуки не виглядають природно (це правда, тільки якщо ви не дбаєте про свою перуку). Зрештою, можна дізнатися де купити перуку з натурального волосся – такі перуки виглядають найбільш природно.
  • Люди будуть знати, що ви носите перуку (що дуже не відповідає дійсності).
  • І що найсмішніше, більшість людей, які негативно відгукуються про носіння перуки, ніколи не носили її.

Ось чому ми думаємо, що прийшов час людям, які насправді носять перуки, висловитися в розмові про те, носити чи перуку або не носити.

Ось шість наших улюблених причин, за якими ми любимо носити перуки.

Ношение париков экономит ваши деньги

1. Носіння перук економить ваші гроші.

Перш ніж сходити з розуму з цього приводу, вислухайте нас.

Ми знаємо, про що ви думаєте: «Перуки дорогі! Що ви маєте на увазі, якщо носити їх, я заощаджу гроші? ”

І ви маєте рацію, перуки можуть бути дорогими. Але знаєте, що ще дорожче? Регулярне відвідування салону.

Більш короткі стрижки необхідно заново освіжати або підрізати кожні 4-8 тижнів, середні або довші – кожні 8-12 тижнів. Додайте до цього, що ваше волосся розгладжуються, завиваються, фарбуються або ламинируются, а підтримка природної зачіски може коштувати багато тисяч гривень на рік.

Перуки, навпаки, потрібно міняти тільки кожні шість-дванадцять місяців (в залежності від якості перуки і того, наскільки добре ви за нею доглядаєте). Оскільки більшість перук поставляються попередньо стилізованими, все, що вам потрібно для збереження стилю, – це трохи шампуню для перук і кондиціонера, а також підставка.

Якщо подивитися на первісну вартість носіння перуки, може здатися, що природний стиль обходиться дешевше, але з часом перука обходиться значно дешевше.

Парики маскируют редеющие волосы

2. Перуки маскують рідке волосся

Випадання волосся у жінок зустрічається набагато частіше, ніж думає більшість людей.

Майже 10% всіх жінок страждають від тієї чи іншої форми випадіння волосся. І від випадіння волосся страждають не тільки жінки похилого віку. У молодих жінок випадання волосся також відбувається, наприклад, через збільшення або втрати ваги, стресу, хвороби або післяпологових побічних ефектів.

Існує безліч сироваток, лікувальних і терапевтичних засобів для лікування волосся, але жодне з них не усуває одномоментні емоційні наслідки випадання волосся.

Наші волосся – це частина нашої особистості. Новий образ може змусити нас відчути себе кокетливими  або загадковими і впевненими. Коли ми втрачаємо волосся, може здатися, що ми втратили частину себе.

Перуки і накладне волосся приховують наслідки випадання волосся, тому ви можете відчувати себе добре, коли дивитеся в дзеркало.

Парики позволяют изменить свой стиль, когда захотите

3.Перуки дозволяють змінити свій стиль, коли захочете.

Ви коли-небудь замислювалися, як ваша улюблена знаменитість сьогодні змінює зачіску з бобу в хвилю до пояса? Це не чарівний трюк або чудо-зростання. Це перуки. Багато-багато перук різної довжини.

Якщо ви хочете спробувати щось новеньке або любите часто міняти зачіски, перуки – це те, що вам потрібно. Перуки дозволяють вам пробувати стільки нових стилів, скільки захочете, коли захочете, не пошкоджуючи при цьому свої натуральні волосся.

Випрямляючі процедури і процедури для завивки, фарбування – все це може пошкодити ваше волосся. Чим частіше ви укладаєте волосся, тим більше ушкоджень ви накопичуєте. Якщо вам хочеться змінити стиль або ви хочете випробувати новий образ, перш ніж переходити до нього на постійній основі, спробуйте перуку!Парики экономят ваше время

4. Перуки економлять ваш час.

Відмінна (природна) зачіска відрізняється тим, що для її створення потрібен час, багато часу, кожен день.

Незважаючи на те, у що ютубери-мілленіали хочуть змусити нас всіх повірити, ви можете створити ідеальний образ за 10 хвилин або менше (повірте нам не можете, ми пробували). Навіть якщо у вас більше коротка зачіска, на укладання йде достатньо часу і зусиль.

Скільки часу?

В середньому жінки витрачають шість повних років на зачіску за своє життя.

ШІСТЬ. ПОВНИХ. РОКІВ.

Крім того, створити салонний вид в будинку може бути дуже складно (ми все ще не можемо повністю висушити цю дивну область на потилиці).

Перуки додадуть вам стиль немов з салону за значно менший час, ніж укладання ваших натуральних локон. Все, що вам потрібно зробити, це розчесати перуку, струснути її, надіти на голову і вийти за двері.

Наше життя зайняте і насичене як ніколи. Одягніть перуку і заощаджуйте час, щоб займатися тим, що вам дійсно подобається.

Парики экономят ваше время

5. Перуки захищають ваше натуральне волосся

  • Щипці для завивки пошкоджують волосся.
  • Випрямлячі пошкоджують волосся.
  • Фени пошкоджують волосся.
  • Лак для волосся, мус, засоби для додання обсягу коріння і термозахисту ушкоджують волосся.

Більшість інструментів, які ми використовуємо для укладання волосся, так чи інакше пошкоджують їх. Якщо ваше волосся пошкоджене, нанести їм ще більшої шкоди – це останнє, що вам потрібно.

Парик не тільки захищає природні волосся під перукою, але і сприяє їх відростання. Перуки буквально дають волоссю перепочинок, дозволяючи їм рости сильніше і довше, ніж будь-коли раніше.

Просто переконайтеся, що ви носите правильний перуку, якщо намагаєтеся відростити волосся. Виберіть перуку з повітропроникною основою, який дає вашій шкірі простір для дихання під вашою перукою. Якщо вашу перуку повністю покриває вашу шкіру і не дає їй дихати, шкірні залози буде накопичуватися і зупиняти зростання вашого волосся.

Перуки також можуть захистити ваші волосся від негоди.

У кліматі з дуже сухим повітрям, наприклад, в пустелі або в дуже холодних місцях, наше волосся можуть стати ламкими і сухими.

Перуки захищають ваше волосся від негоди.

Парики - единственный способ гарантировать отличную прическу.

6. Перуки – єдиний спосіб гарантує відміну зачіску.

Ніщо так не впливає на те, як ми ставимося до своєї зовнішності, ніж волосся. Ми можемо носити один і той же макіяж з одним і тим же нарядом в два різних дня і зовсім по-різному ставитися до себе в залежності від того, як наше волосся виглядали в ті дні

Коли ваші волосся виглядає добре, ви відчуваєте себе добре. Легко і просто. І єдиний спосіб гарантувати, що у вас буде день ідеальної зачіски – це одягти перуку.

Більшість перук поставляються попередньо стилізованими і готовими. Все, що вам потрібно зробити, це провести гребінцем по волоссю, струснути їх, одягти перуку і ви готові до виходу.

Парики - единственный способ гарантировать отличную прическу.

Ви зрозуміли, що перуки – це те, що вам потрібно? Відвідайте інтернет-магазин перук https://topwigs.com.ua/, вибирайте і замовляйте той, що вам до душі!