7 приложений для красивых Instagram Stories


Кілька років тому в Інстаграмі тільки з’явилася функція Сторіс і відразу стала вкрай популярна, і зараз практично кожен намагається ділитися тим, що відбувається з ним протягом дня.

Безумовно, якщо ви хочете зробити свій контент в історіях привабливіше, вам необхідні різні додатки для цього. У нашому списку є все для того, щоб допомогти вам знайти свою тематику та стиль, щоб запам’ятатися і виділитися серед інших акаунтів.

Наш список введе вас в курс того, без чого не обійдеться жоден Інста-блогер при створенні історій.

Magisto

За допомогою програми Magisto ви можете створювати з ваших фотокарток відеоролики для історій, простий інтерфейс робить це доступним для кожного. Не дивно, що воно вже має 90 мільйонів завантажень по всьому світу. Magisto – доступно на всіх платформах.

Magisto - Video Editor

InShot

Ви зняли круте відео яким хотіли б поділитися в Сторіс, але його довжина не підходить для інстаграма? Тоді вам необхідно для цієї програми. У нього входить весь основний і самий необхідний функціонал для обробки відео. Доступно в Google Play і App Store.

InShot - Video Editor

Сanva

За допомогою великої бібліотеки шрифтів і шаблонів в цьому додатку ви зможете створювати унікальний і яскравий контент для свого інстаграма. За допомогою цього інструменту можливо створити історії котори будуть збігатися з вашим творчим баченням.

Сanva

Unfold

Колекція додатків налічує безліч рамок та шаблонів з яких ви точно зможете обрати собі щось до душі. Цим додатком можна користуватися на обох платформах і воно відмінно підходить для оформлення реклами в Сторіс </ a>.

Unfold — Story Templates

Quik

Quik – це програма, яка створена спеціально для обробки відео з екшн-камери, тому воно знадобиться тим хто часто записує на GoPro. Для редагування пропонуються такі інструменти як встановлені переходи, поворот відео вертикально і музичний супровід.

Quik - GoPro Video Editor

AppForType

Щоб урізноманітнити свої історії або зробити їх більш інформативним, скористайтеся AppForType в якому є різні наклейки, мазки і найголовніше безліч леттерінгових шрифтів різних тематик. Додаток доступний на всіх платформах.
AppForType: add text to photos

Adobe Spark Post

І завершити наш список можна прекрасним додатком Adobe Spark Post в якому ви завжди зможете знайти що-небудь новеньке і незвичайне, Adobe Spark Post ідеально підходить для створення якісного дизайну. Ця програма можуть завантажити користувачі як IOS так і Android.

Adobe Spark Post

На завершення

Ведення блогу це в першу чергу процес творчості, який повинен приносити задоволення, ці додатки легко справляються c таким завданням. Шукайте себе, створюйте унікальний контент, знімайте, фотографуйте, будьте творцями! Інстаграм – це чудовий майданчик для самовираження, так що дерзайте!