Потрібна невелика допомога, щоб навчитися ходити на каблуках? Немає проблем. У цьому керівництві є все, що вам потрібно знати, щоб вміти впевнено і граціозно стояти і ходити на високих підборах протягом всього дня. Від вибору правильного взуття до виправлення вашої постави і кроку, ми дамо вам найкращі поради про те, як ходити на каблуках, щоб ваші ноги були задоволені.

1. Знайдіть свою пару

Знайти відповідні туфлі на високих підборах – це перший крок до того, щоб ходити на них. Туфлі, які занадто малі, зашкодять шкіру і викличуть пухирі, в той час як занадто велика взуття зісковзне з задньої частини п’яти, коли ви йдете. Ось чому ви завжди повинні приміряти взуття, перш ніж купити пару. З правильної і зручною колодкою вам повинно бути комфортно, вона повинна тримати ногу на місці і підтримувати стопу під час ходьби. Якщо ви ще не носили взуття на високих підборах або пробуєте вищий каблук, ніж зазвичай, виберіть пару з ремінцями на щиколотці, якщо це туфлі чи босоніжки або якщо вам потрібна взуття на більш прозладнуу погоду вибирайте ботильйони. Це допоможе утримати вашу ногу на місці і дасть вам додаткову стабільність.

Найдите свою пару

2. Якість краще кількості

Якість ніколи не було більш важливим, ніж при виборі взуття. Хоча може бути заманливо підібрати дешеву пару шпильок, яка підходить під ваш суботній наряд, утримайтеся. Швидше за все, вам буде незручно і ви не зможете довго виходити з-за болю від погано зробленої взуття. Взуття хорошої якості може мати значення, коли справа доходить до комфорту. Перевіряйте взуття під час шопінгу, щоб переконатися, що вона надійна і добре зроблена, повернувши її до себе і обережно постукуючи по боках і спині. Якщо туфлі трясуться, вони не міцні, і не варто їх купувати. Крім того, перевірте, чи не ковзає чи підошва, щоб ви не впали при ходьбі.

Качество лучше количества

3. Розносіть їх

Якщо ви плануєте надіти нову пару, краще спочатку її розносити. Носіння нових туфель протягом коротких періодів часу навколо будинку допоможе надати їм форму вашої стопи і створити вигин, який їм необхідний для комфортного використання протягом тривалого часу. Якщо ви все ще відчуваєте, що ваші каблуки трохи туго натягнуті, віднесіть їх місцевим шевця, щоб вони були професійно розтягнуті, або, якщо вони шкіряні, використовуйте фен, коли шкіра тепла, натисніть пальцями, щоб акуратно зігнути їх, щоб краще відповідати формі вашої ноги. Також є отлічніе спреї растяжітелі для взуття.

Разносите туфли4. Не поспішайте при ходьбі

Ходьба на каблуках безумовно не гонка. Не поспішайте, знайдіть свій правильний крок. Довжина вашого кроку, природно, буде менше, а швидкість і повільніше, ніж в кросівках. Але врешті-решт, ви повинні випромінювати впевненість, яка йде рука об руку з чудовою парою каблуків. Поставте одну ногу перед іншою і уявіть пряму лінію, коли ви йдете. З кожним кроком опускайте передню ногу, п’ятою злегка б’ючи по землі перед пальцями ніг. Це допоможе вам виглядати природно і зберігати рівновагу під час ходьби.

Не торопитесь при ходьбе

5. Поза це все

При ходьбі на каблуках ваше тіло може нахилятися вперед, намагаючись пристосуватися до позі ступні. Це може привести до дисбалансу і зайвому тиску на стопи. Щоб уникнути цього, встаньте прямо і відцентруйте свою вагу на п’ятах. Відведіть плечі назад і тримайте себе вертикально під час ходьби. Відцентруйте голову і тримайте підборіддя паралельно підлозі. Коригування постави таким чином допоможе вам відчути равновсіе і контролювати ситуацію, при цьому ви будете виглядати більш впевнено.

Поза это все

6. Відчуйте ритм

Поки ви йдете, дозвольте собі розслабитися в природному ритмі. Встановіть собі легкий темп, ходите тільки так швидко, як ви відчуваєте себе впевнено. Чим більше ви будете ходити на каблуках, тим природніше ви будете себе почувати. Як тільки ви відчуєте, що ваші кроки і постава не вимагають постійної напруги, ви можете додати трохи більше життя до своєї прогулянці. Нехай ваші стегна починають злегка коливатися в русі вісімки. Залучіть їх вчасно в ритм ваших кроків і перетворите вашу прогулянку в спокусливу.

Почувствуйте ритм

7. Відпочинок і відновлення

Для того, щоб ходити на підборах весь день, вам потрібні відпочинок і відновлення. Завжди витягайте ноги і щиколотки як до, так і після носіння високих підборів. Якщо ваші ноги болять протягом дня, обов’язково сядьте і приділіть трохи часу, для розслаблення. Підніміть ноги, якщо це можливо, щоб зменшити набряклість, яка могла виникнути. Після довгого дня на каблуках побалуйте ноги масажем і зробіть ванночку. Позбавтеся від будь стоптаний шкіри або мозолів і зволожите стопи. Це допоможе оживити ваші ноги, дозволяючи вам легко надягати каблуки на наступний день.

Отдых и Восстановление