Аромат Zadig & Voltaire This is Her! обзор от Maxima Fashion


Не часто трапляється так, що я відчуваю запах і закохуюся в нього з того самого моменту, коли я вперше вдихаю його аромат. Зазвичай це дуже повільний і поступовий процес усвідомлення і прийняття аромату. Спершу відчуття перших нот, потім вдихаю запах ще трохи, деякий час проводжу своїм зап’ястям біля носа, а потім поступово розкрившийся запах проникає в мої почуття.

Але це саме любов до аромату – то, що сталося, коли я спробувала аромат туалетної води Zadig & Voltaire This is Her!, – зізнаюся, це щось чарівне, що вабить і приголомшує!

Zadig & Voltaire This is Her!

Враження про аромат Zadig & Voltaire This is Her!

Тепле, глибоке обволікаюче багатство композиції вразило мене, і через кілька секунд я пропала, миттєво переконавшись, що я назавжди знайшла свій фірмовий аромат.

Перш ніж я розповім вам свої враження про цей аромат, хочеться розповісти вам трохи про сам бренд. Zadig & Voltaire – це французький модний будинок, в якому панує дух неспокою, бунтарства та свободи. Це непередбачуваний вибуховий рок. Це м’яке і вільне бохо. Це шик з гострими гранями і ласкава провокація. Це те, без чого, спробувавши раз, вже не хочеться обходитися. І саме таке світовідчуття втілюється як у чоловічих, так і в жіночих ароматах.

Сесілія Бонстрем, художній керівник Zadig & Voltaire, каже, що ідея полягає в тому, щоб порвати з тим, що вже існує на ринку, і «знайти баланс чогось дійсно чистого і чогось більш темного, більш таємничого».

Zadig & Voltaire This is Her!

Аромат, який приваблює і дивує

На ринку, насиченому ароматами, які часто пахнуть однаково або нагадують вам про щось, що ви використовували раніше, This is Her! пахне освіжаюче унікально. Аромат по-справжньому хвилює, занурюючи в свою, зовсім особливу атмосферу.

Це глибоко, тепло, багато, вабливо і необачно, але з певною прихованою присутністю чогось сексуального і злегка небезпечного.

Аромат This is Her! дійсно здивував мене, бо це повний відхід від того, що я очікувала від дизайнерських ароматів для масового ринку – зазвичай владно солодких, нудотних, квіткових, з мінімальною тривалістю присутності аромату.

Швидше, This is Her! – це сміливий і наполегливий аромат. Він глибокий, пряний, деревно-квітковий з добре сбаллансованими нотами каштану, аравійського жасмину, рожевого перцю, ванілі і сандалового дерева.

  • Верхні ноти чисті, дражливі і живі, завдяки нотам Альбіції, рожевому перцю і жасмину.
  • Приблизно через 10 хвилин розкриваються середні – це кремові, ванільні, каштанові ноти виходять на перший план, надаючи аромату ствердну сексуальність.
  • Нижні тони з багатими чуттєвими інтенсивними нотами сандалового дерева і кашемірового дерева надають цьому аромату пряну теплоту і завершеність, зберігаючи аромат на шкірі більше 6 годин.

Zadig & Voltaire This is Her!

Для мене аромат романтичний, теплий і неймовірно жіночний. Але він підходить жінці, яка сильна, незалежна, емоційна і навіть трохи дика.

У мене таке відчуття, що якщо вам подобається багатий мускусний Жан-Поль Готьє Класик, то вам також сподобається This Is Her. Хоча в ароматі Zadig & Voltaire точно більше глибини. Якимось чином він пахне сексуальніше, багатше, гостріше і екзотичніше, ніж Жан Поль Готьє.

Трохи про This Is Him!

І в світлі розповіді про жіночу туалетну воду This Is Her було б злочинно не згадати про її «протилежність» This Is Him!, який при відкритті також має свіжий, деревний відтінок, але найбільш помітні пряні, східні ноти ладану, чорного перцю і ванілі. Це безперечно більш нуарний аромат з двох, але знову ж таки, він дуже сучасний і актуальний. Цей аромат для тих, кому подобаються димні, чоловічі нотки ладану. Знову ж таки, завдяки теплій основі з сандалового дерева, цей аромат має велику стійкість близько 6 + годин.

  • Верхні ноти – свіжий грейпфрут і чорний перець.
  • Серцеві ноти ладану і ванілі.
  • Нижні ноти – тепле сандалове дерево.

Zadig & Voltaire This is Her! This is Him!

Упаковка

Упаковка, відповідна бренду Zadig & Voltaire, освіжаюче мінімалістична і монохромна. У певному сенсі це протиставлюється складності і багатством аромату. Проте, мені подобаються її чисті лінії і те, як вони не дуже стараються. Простий, що контрастує білий (This Is Her!) і чорний (This Is Him!)

«Дизайн пляшки елегантний і простий, натхненний сучасним мистецтвом. Ми хотіли зосередитися на мінімалістському дизайні, чорно-білому, з цим символом протилежності і привабливості між чоловіками і жінками», – пояснила художній керівник Zadig & Voltaire Сесілія Бонстрем.

Флакони мають один гладкий край і один, який виглядає, як ніби він вирізаний з каменю. Однак, коли ви кладете два аромати поруч, вони ідеально поєднуються один з одним і виглядають як єдине ціле.

Zadig & Voltaire This is Her! This is Him!

З усіх ароматів, які я відчувала за останні кілька років, саме цей, Zadig & Voltaire This is Her !, підкорив мене більше, ніж будь-який інший. Я негайно додаю його в свій список улюблених парфумів. І я впевнена, якщо ви відчуєте цей аромат, повірте мені, ви теж безсумнівно миттєво закохаєтесь в нього!