Бренд Escada и чарующий запах

Іскристий і несподіваний аромат Espedally Escada Delicate Notes прекрасне втілення повсякденної елегантності був випущений в травні 2012 року в рамках розширення лінії парфумерії компанії Escada. Парфумери вирішили поекспериментувати з текстурою оригінальної версії – додати свіжість і веселий настрій.

Наповнений нотами свіжої троянди, соковитою грушею, іланг-ілангу і мускусу, цей аромат пестить шкіру як дороге мереживо. Новинка елітної парфумерії випускається в концентрації EDT (туалетна вода), тому прекрасно підходить для спекотного літа, і особливо сподобається прихильницям троянд. Вся композиція являє собою квінтесенцію жіночності, справжнє освідчення в коханні до цього вишуканого і благородній квітці.

Додана виробником, груша відмінно вписується в склад, не надаючи ваговитості і нудотності. Екзотичний іланг-іланг, шипшина і грейпфрут поглиблюють відчуття ніжності і м’якості не пригнічуючи впливу інших нот. Будучи нанесеними на шкіру, Espedally Escada Delicate Notes розкриваються мускусно-древесньм акордом, забезпеченим насіння амбретта. Безумовно, оповиті серпанком романтики і грайливості ви будете привертати увагу навколишній день безперервно.

Верхні і серцеві ноти зберігаються не настільки довго, як в оригінальному варіанті Espedally Escada, однак ніжний аромат мускусу залишається з вами годинами. Весь ансамбль в цілому дарує свободу почуттям і емоціям, надихає на вчинення кумедних дурниць, не позбавляючи чарівності і шику.

Фірмовий прямокутний флакон важкого скла наповнений туалетною водою легковажно-рожевого кольору і випускається об’ємом 30, 50 і 75 мл. Блискучим золотом логотип Escada і знаменита яскраво-рожева упаковка підсилюють враження. Таким чином, бренд додатково підкреслює притаманний як компанії, так і аромату стиль і простоту. Оформлення та наповнення Espedally Escada Delicate Notes покликане привертати увагу сучасної і модної дівчини, що не забуває про класику і витонченості, але що стосується життя з романтичним і легким настроєм.

Ізраїльська топмодель Бар Рафаелі продовжила свою співпрацю з брендом Escada і стала обличчям цього аромату. Поєднуючи в собі риси справжньої леді і яскраву харизму, вона, як ніхто інший, показувати свіжість, м’якість і ніжність аромату.

Ізраїльська топмодель Бар Рафаелі продовжила свою співпрацю з брендом Escada і стала обличчям цього аромату. Поєднуючи в собі риси справжньої леді і яскраву харизму, вона, як ніхто інший, зображає свіжість, м’якість і ніжність аромату.

Свіжа і вишукана Рафаелі постає перед нами в ніжно-рожевому повітряному плаття на тлі кущів троянд, підстрижених у вигляді логотипу Escada. Їй чудово вдалося передати природну грайливість, і разом з тим легкість і розкіш нового аромату.

Новинка будинку Escada в першу чергу адресована прихильницям жіночних і чуттєвих, але м’яких запахів. Для більшого ефекту пропонується використовувати засоби догляду за шкірою, що виходять під логотипом бренду. Також компанія додатково випустила кристали для ванн з ароматом Espedally Escada Delicate Notes