Чарівний світ парфумів: як обрати свій аромат


Знайти «свій» аромат, який розкриє всю вашу жіночність, чутливість і привабливість, досить складно. У кожної з нас є свій специфічний запах, який, поєднуючись з ароматом парфумів, створює унікальний образ. Але в цьому полягає ще одна специфіка ароматичних речовин: одні й ті ж аромати на різних жінках можуть відчуватися по-різному – і звабливо спокусливими, і відверто неприємними. Тому вибирати слід уважно та без поспіху.

Вирішіть, коли і де ви хочете користуватися новим парфумом

Чи вам потрібен денний аромат, який буде доповнювати ваш діловий образ, або ви шукаєте щось для вечірніх виходів у світ?
Або вам потрібен універсальний аромат, який може стати в нагоді у вашій сумочці як вдень, так і увечері?

Тип ароматичних продуктів

Тип ароматичних продуктів

Залежно від концентрації ароматичних речовин парфумерні продукти діляться на кілька видів:

Туалетна вода – найлегший різновид парфумованої продукції, – в ній найбільш насичено виділяються верхні і середні ноти. Користуватися туалетною водою можна кілька разів на день, вона підходить і для літніх днів, в період активного дозвілля;
Парфумована вода – продукт з яскравим звучанням ноти серця, а ось шлейфові аромати в ньому виражені в меншій мірі; аромат парфумованої води тримається протягом 4-6 годин;
Духи – найдорожчий продукт з високою концентрацією ароматичних речовин. Товари в маленьких флакончиках філігранної роботи з оригінальним, здебільшого навіть ексклюзивним дизайном; підходить для використання у вечірній час.

Проблема выбору

Вхід в парфумерний зал може бути приголомшливим, тому не думайте, що вам вдасться перенюхати всі духи, які вам запропонують.

Щоб не перевантажувати ваш ніс потоком ароматів, постарайтеся спробувати три аромати та по-справжньому увібрати їх.

Якщо ви хочете спробувати більше трьох, зробіть перерву, випийте кави, яка загострить рецептори, і поверніться пізніше.

Проблема выбору духов

Перше знайомство

Нанесіть краплю парфумів на зап’ясті. Аромат, який ви відчуєте на початку, називається верхньою нотою; він випаровується досить швидко – хвилин за 15. Друга нота – серця – супроводжує вас протягом майже всього дня. Крім того, є базові ноти, які затримуються на вашій шкірі найдовше і проявляються через пару годин.

Для тих, хто вже знає свій аромат, немає сенсу ходити і нюхати. Можна просто замовити в інтернет-магазині, де є великий вибір парфумів для вас https://nice-price.com.ua/category/parfyumeriya.

Перше знайомство з ароматом

Тест аромату – не менше 4 годин

Коли ви вперше відчуваєте аромат, ви насправді вловили верхні ноти. Через деякий час виявляються ноти серця і, врешті-решт, ноти бази. Ніколи не схвалюйте та не відхиляйте запах одразу на верхніх нотах, завжди дозволяйте запаху розвитися протягом як мінімум 4 годин.

Бризніть на зап’ястя трохи духів і йдіть по своїх справах. Якщо через 4 години вам все ще подобається запах, можете сміливо купувати – це аромат для вас.

Тест аромату - не менше 4 годин

Якщо ви довго відчуваєте різкий запах парфумів

Це поширена помилка, що, коли ви перестаєте відчувати запах власної шкіри, це означає, що аромат не зберігається досить довго. Якщо через 15 хвилин після нанесення ви все ще відчуваєте сильний запах, то він може вас турбувати і навіть викликати головний біль. В такому випадку – краще відмовитися від покупки даного аромату.

Зрозуміти аромат

Перш ніж шукати щось нове, намагайтеся зрозуміти, про що говорить ваша існуюча колекція ароматів – знання це сила! Ознайомтеся з родинами ароматів, до яких ви прагнете, та вирішіть, які загальні ноти присутні у всіх ваших флаконах.
Зрозуміти аромат

Не йдіть за модою, вибирайте улюблений

Популярність тих чи інших ароматів зростає та падає, але ви ніколи не повинні вибирати аромат, грунтуючись на думці інших людей. Це дуже особистий вибір, тому завжди дотримуйтеся того, що природно приваблює ваші почуття і підходить вам за стилем.