Совершенно секретно: как эпиляция влияет на секс

Чи може вплинути лазерна епіляція на інтимне життя? Це питання цікавить багатьох жінок, які вирішили покінчити з похмурим волосяним покровом на своєму тілі. Радимо ознайомитися зі статтею – «Як проходить лазерна епіляція глибокого бікіні: все про процедуру». Тут докладно викладені особливості проведення сеансу і рекомендації для клієнтів.

Прості правила

Міфи про лазерної епіляції можуть лякати прекрасну половину. Деякі дівчата навіть відмовляються від процедур через непідтверджених забобонів і чуток. Логічно, що видалення рослинності в області пахв або рук менше вплине на інтимне життя. Епіляція глибокого бікіні тісно пов’язана з сексуальним життям. Активне тертя може привести до подразнення шкіри, тому краще утриматися від заняття любов’ю на 3 (або 2) дня. Також не рекомендується:

 • Застосовувати будь-які матеріали для депіляції, крім бритви. Між сеансами повного курсу.
 • Відвідувати солярій або загоряти на сонці. Хоча сонячні ванни можна приймати, якщо область бікіні буде досить закрита. Але краще забути на деякий час про засмагу.
 • Одягати речі з синтетичних матеріалів. Такий одяг може викликати роздратування.
 • Ходити в сауну, лазню. Деякий час варто відмовитися від вправ, спортивних занять.

Всі питання, пов’язані з тимчасовими обмеженнями, варто уточнювати у лікарів. Фахівці, які безпосередньо проводять процедуру, зможуть відповісти на будь-яке питання.

Швидке відновлення

Якщо не порушувати приписи лікарів, дотримуватися правил, відновлення пройде максимально швидко. Сама процедура це ліквідація фолікул за допомогою лазерного обладнання. За кілька сеансів можна повністю позбутися від рослинності.
Щоб уникнути подразнень і з метою швидкого відновлення краще регулярно наносити лікувальні креми на конкретні ділянки. Препарати зволожуючої дії допоможуть швидко позбавитися від ороговілої шкіри. Надійні засоби порадить провідний фахівець. Не рекомендується самому робити медичні призначення. Масаж скрабом в лобковій зоні також скоротить реабілітаційний період (проводиться 1 раз в 7 днів).

Переваги для інтимного життя від епіляції глибокого бікіні

Сьогодні «райські кущі» не рахуються привабливими для обох статей. Гладка шкіра це еталон краси. Епіляція в інтимній зоні вирішує кілька проблем:

 • Естетичну. Жінка або чоловік виглядають ефектно.
 • Сексуальну. Гладеньке тіло викликає збудження і приплив величезного сексуального бажання.
 • Гігієнічну. Волосяний покрив збільшує зону, де живуть різні бактерії.

Після проведення лазерної епіляції дівчата позбавляються від волосся:

 • на ділянках статевих губ;
 • в меж’ягодічній зоні;
 • на лобку;
 • внутрішньої частини стегон.

Лазерна епіляція зони бікіні допоможе зробити секс феєричним! Зникає дискомфорт від дотику тіла і волосся. Неприємні відчуття посилюються, якщо інтимна зона поголена, і волосся починає рости. «Щетина» навіть може викликати роздратування від тривалих суперечок. Але, коли стосуються два гладких тіла, ефект від любовних відносин збільшується вдвічі!

Як вибрати клініку лазерної епіляції, щоб швидше відновитися і отримати кваліфіковану допомогу? Центр лазерної епіляції LaserMi володіє високотехнологічним обладнанням, яке забезпечить безпеку і безболісність процедур. Фахівці виконають свою роботу грамотно і професійно. Деяким жінкам взагалі не потрібно стриманість після сеансів. Все залежить від індивідуальних особливостей. Хороший косметолог допоможе стати привабливою і пройти будь-які процедури з мінімальними обмеженнями.