макияж для голубых глаз


Блакитноокі жінки – це, як правило, ангелоподібні істоти, для яких вибір макіяжу важливий тому, що особливо важливо не порушити ту гармонію і ніжність, яку створила природа у вашому образі. Денний макіяж для блакитних очей повинен бути свіжим, ніжним, романтичним, і ні в якому разі не вульгарним і не впадає в очі. Зовсім молоденькі блакитноокі дівчинки люблять використовувати так званий макіяж «baby doll”, але це спрацьовує, м’яко кажучи, до пори – до часу.

Перше, що ви повинні зробити, створюючи денний макіяж для блакитних очей, – це вибрати правильну тональну основу. Вона повинна бути обов’язково матовою, при цьому не соромтеся використовувати коригуючі засоби, щоб усунути всі, навіть найдрібніші дефекти шкіри обличчя. Шкіра голубоглазка повинна бути порцелянової, а інакше образ не вийде.

макияж для голубых глаз

Для контуру використовуйте олівець тільки сірого кольору – чорна підводка може додати вашому образу непотрібну пристрасність. З сірим олівцем добре поєднуються тіні пастельних тонів, особливо якщо в макіяжі вміло поєднуються кілька гармонійних відтінків. Починайте наносити тіні шарами: спочатку від внутрішнього куточка до зовнішнього нанесіть тіні більш темні, а потім з внутрішнього кута, але тільки до половини верхньої повіки нанесіть більш світлі. Тоді ви візуально відкриє очі і отримаєте ще більше блакитного чарівності.

макияж для голубых глаз

З приводу того, якого кольору туш слід використовувати блакитнооким, виникають періодично суперечки в колі фахівців, але більшість з нас, блакитнооких, так і продовжує використовувати традиційну чорну туш для вій. Тому вам цікаво буде дізнатися, що туш для вій коричневого кольору в макіяжі для блакитних очей – це дуже правильне рішення. Коричнева туш, звичайно, менш контрастна і виразна, але зате вона більш природна і допомагає досягти необхідної витонченості в образі. До речі сказати, блакитні очі дають своїм власницям цілий ряд привілеїв, зокрема, право не фарбувати нижні вії. Так-так, голубоглазка можуть не фарбувати нижні вії, і це анітрохи не зашкодить їх макіяжу.

макияж для голубых глаз

Є ще один привілей, якою можуть скористатися тільки жінки з блакитними очима: тільки вони можуть використовувати безбоязно рожеві тіні в своєму макіяжі. Блакитнооким такі тіні навіть йдуть, за умови розумного застосування, зрозуміло.

Вечірній макіяж, звичайно, допускає найрізноманітніші відтінки тіней, на те він і вечірній, а ось денний, як правило, радить уникати подібних експериментів. Як з’ясовується, тільки не голубоглазка.

макияж для голубых глаз

А ось чого слід уникати жінкам з блакитними очима в своєму денному макіяжі, так це чорного кольору, особливо його переважання. Чорні тіні, туш і підводка можуть змастити ваш образ, позбавити його чистоти і зворушливості, і, можливо, саме тому захоплення юним поколінням готичним мейкап – не найкращий вихід для блакитнооких. Швидше за все, це не ваш напрям.

макияж для голубыз глаз

Блакитноокі жінки – об’єкти романтичних захоплень, свого роду символи романтики: про них писали і пишуть вірші, їх очам присвячують пісні. І якщо ця ситуація вас більш-менш влаштовує, то потрібно зовсім небагато зусиль, щоб довести свій образ до досконалості. Блакитні очі тоді красиві і променистим, коли вони світяться щастям, любов’ю і хорошим настроєм, а тому намагайтеся не надто захоплюватися макіяжем, оскільки він ніколи так не прикрасить вас зовні, як це може зробити зсередини ваше добре і привітне серце.