Догляд за шкірою - так і ні

Ми всі переживаємо це: настає час, коли ваша шкіра показує, що їй чогось не вистачає, і це може виглядати та відчуватися неприємно. Зрештою, саме маленькі речі грають роль. Можливо, ви щось робите хайвого або пропускаєте крихітну деталь, яка впливає на загальну картину самопочуття, так само як і на вашу шкіру. Ось сім несподіваних простих порад по догляду за шкірою, які допоможуть зробити ваш колір обличчя максимально бездоганним.

1. Не використовуйте занадто багато зволожуючого крему

Ви здивовані? Зволожуючий крем є обов’язковим у кожному догляді за шкірою, але це не означає, що вам потрібно використовувати його надмірно. Вам слід бути дуже обережним із насиченими важкими кремами, оскільки вони можуть осісти на поверхні вашої шкіри та закупорити пори. Натомість подумайте про використання легкої основи для зволоження разом з одним з ваших улюблених макіяжіви. Зрештою, праймер – це завжди хороша ідея у вашому макіяжі.

2. Спіть на чистій наволочці

Можливий сценарій: Ви ретельно видаляєте кожен слід від макіяжу, перш ніж лягти спати, але щось йде не так. Причиною може бути ваша подушка! Ваша шкіра може збирати з неї бактерії, сліди макіяжу, бруд та залишки волосся. Рекомендується перевертати подушку раз на тиждень і прати її кожні два тижні, щоб уникнути накопичення цих речовин, які можуть закупорити пори і призвести до акне.

3. Не приймайте гарячій душ

Вибачте, що розчарували, але ваша шкіра не шанує гарячій душ. Тому намагайтеся дотримуватися зболансованої температури води. Приймаючи гарячий душ, ви видаляєте з шкіри натуральний захисний шар, який зберігає її здоровою. Дуже гаряча вода також може викликати почервоніння, сухість і запалення. Тепла вода ідеально підходить для вашої шкіри.4. Пітніти – це добре!

Це ще одна причина частіше відвідувати спортзал. Регулярні тренування насправді позитивно впливають на вашу шкіру. Активуючи організм вправами, ви збільшуєте кровообіг. Крім того, коли ви пітнієте, ви знижуєте гормон стресу кортизол, який пов’язаний зі старінням шкіри, акне та закупореними порами.

5. Не зловживайте відлущуванням

Відлущування – ще один важливий крок у вашій процедурі догляду за шкірою. Однак це може заподіяти більше клопоту, ніж користі, якщо ви перестараєтеся. Один-два рази на тиждень достатньо для збереження гладкої та здорової шкіри. Якщо ви відлущуєтеся занадто часто, ви можете роздратувати шкіру і зробити її більш вразливою.

6. Чистіть телефон

У вашому телефоні є багато мікробів, які щодня потрапляють на обличчя. Рекомендується щодня чистити телефон і не притискати його до шкіри під час розмови.

7. Робіть подвійне очищення

Щоб переконатися, що кожен залишок від макіяжу видалено, завжди виконуйте подвійне очищення. Очисник на основі міцелярної води або молочка – прекрасне рішення для цього, оскільки розчиняє та збирає надлишки шкірного себуму на вашому обличчі.

Ось і всі наші прості поради. Користуйтеся на здоров’я та красу!