Уход за сухой кожей лица


Суха шкіра, щоб довго залишатися молодою і пружною, потребує повноцінного догляду, який допоможе впоратися з сухістю. Як відомо, сухий тип шкіри більше інших типів схильний до ранньої появи зморшок і в зв’язку з цим потребує самому ретельному і копіткій догляду.

уход за кожей лица

Сухість шкіри обличчя розвивається при недостатньо активній роботі сальних залоз, які виробляють занадто мало шкірного жиру. Також сухість шкіри може з’явитися в результаті використання невідповідних косметичних засобів. Саме благотворний вплив на суху шкіру надає зміцнення всього організму, так як сухість шкіри може бути наслідком нестачі свіжого повітря, авітамінозу, неправильного харчування.

уход за кожей лица
Виділення шкірного жиру можна збільшити за допомогою вживання у великих кількостях продуктів, що містять вітаміни А, Е, С. Ці вітаміни містять жовток, вершкове масло, рослинні олії, печінка, морква, зелена цибуля, помідори і салат. Для сухої шкіри особливо згубні перепади температур.

Саме взимку або жарким літом сухий тип шкіри швидко покривається зморшками, починає лущитися, дратуватися. Перед виходом на вулицю, особливо в зимовий час суху шкіру треба змащувати захисним кремом. Дуже корисні для сухої шкіри курси масажу, який допомагає стимулювати роботу сальних залоз.

уход за кожей лица

Живильні і вітамінізовані крему також можуть створити чудеса і глибоко зволожити і наситити шкіру живлющою вологою і вітамінами. Не забувайте двічі на день наносити на шкіру після обов’язкової тонізації крем. Періодично для сухої шкіри треба проводити контрастні вмивання, які також допомагають нормалізувати роботу сальних залоз. При сухому типі шкіри необхідно повністю відмовитися від вмивання гарячою водою з мильними засобами. Якщо у вас сухий тип шкіри, то особа необхідно очищати тільки молочком або спеціальними пінками, які не сушать шкіру і дбайливо очищають її від забруднень.

уход за кожей

При сухому типі шкіри треба з великою обережністю проводити пілінг шкіри, а від парових ванн треба відмовитися повністю. Сухого типу шкіри також не підходять косметичні засоби, які містять сік лимона, білок та інші підсушують компоненти. У складі крему для сухої шкіри обов’язково повинні бути масла і вітаміни, екстракти цілющих рослин і ефірні масла, які живлять і допомагають шкірі утримувати вологу. Так як робота сальних залоз при сухому типі недостатня, то необхідно відмовитися від будь-яких косметичних продуктів, в яких є спирт, висушують шкіру або косметична глина, яка відніме залишки вологи зі шкіри.

уход за кожей

Якщо у вас не тільки суха шкіра, але і чутлива, то треба дотримуватися в догляді за нею наступного правила – чим менше косметики, тим краще для шкіри. Відмовтеся від таких косметичних продуктів, які наносяться один поверх іншого. Для сухого типу шкіри, який відрізняється особливою чутливістю, цілком достатньо очищення за допомогою молочка і нанесення крему. Маски для сухого типу шкіри проводять двічі на тиждень. У складі маски для сухої шкіри може бути мед, жовток, сметана або вершки, оливкова або вершкове масло, практично всі фрукти, крім цитрусових і овочі. Особливо корисні для сухого типу шкіри маски з картоплі в суміші з молоком, моркви, сиру і жовтка.