Вторая пара в подарок или три пары по цене двух? Немного об акциях

Ми часто зустрічаємо аукціонні пропозиції на взуття. Продавці пропонують купити 2 пари за ціною трьох або ж надають можливість отримати другу пару безкоштовно. Звичайно такий варіант нікого не залишить байдужим, більш того, хочеться купити більше, а заплатити при цьому дешевше. Так уже влаштована людина, кожен шукає вигоду. Знаючи це мерчендайзери вигадують різні варіанти, які ненав’язливо змусять клієнта йти і купувати. Іноді це дійсно знижки, іноді реклама для залучення клієнтів, а в деяких випадках і зовсім обман. Так чи є правда в знижки, чи вигідно купувати 3 пари за ціною двох, нумо розбираймося.

Міф чи реальність – чи варто купувати взуття зі знижкою?

Менеджери інтернет-магазину Респект розкрили секрети знижок, які часто встановлюють продавці, реалізовують взуття та інші товари. Річ у тому, що вигода є, як для клієнта, який отримує знижку, так і для продавця, який набуває нового покупця. Тому ви так часто бачите рекламні оголошення з привабливою картинкою, вас просять зайти на сайт або в магазин за взуття, закликаючи рекламним постом з ціною мінус 70%. Від цього нікуди не дінешся, тільки потрібно розуміти, реальна чи це знижка, а може продавець спочатку підняв ціну, потім прикрутив її, а сам, як і раніше отримує більшу маржу.

Як діють знижки – секрети дешевого взуття:

  • Сезонний розпродаж – тут з уцінкою продають товар минулого сезону, ви його можете купити, але носити відразу не вийде, зима продається навесні, а літо реалізується восени, коли потрібні вже чоботи і черевики.
  • Рекламний розпродаж – закуповується певна одна або дві моделі великою партією спеціально під рекламну компанію. Шляхом великої партії ціна нижче, а націнку продавець встановлює символічну.
  • Розпродаж останньої пари – ціна знижується, коли на залишку залишається 1-2 пари або один розмір, і продавець вже не планує більше завозити дану позицію.

При рекламному розпродажу ви потрапляєте в магазин або на сайт взуття, там бачите знижки, але, якщо вам запропоновані пари все ж не підійдуть, існує ймовірність, що ви купите іншу модель, але вже без знижки. Від цього природно виграє продавець. Щоб уникнути потрапляння на недбайливого продавця, менеджери інтернет-магазину Респект радять контролювати ціни, стежити за товарами, не купувати похапцем, просто тому що знижка. Так ви точно зможете зрозуміти чи реально тут йде розпродаж або це уявне зниження ціни