Элегантные женские туфельки

П’ять різних пар туфель, які повинні бути у жінки в шафі

У жінки завжди повинні бути її пріоритети – ну майже завжди. Коли вона робить великий акцент на стиль, то повинна бути дуже вибіркова з приводу вибору взуття. І ось що сказала одна дівчина з цього приводу: “Коли то-то заглядає в шафу, то він відразу дивиться на мене засуджує поглядом. Коли він бачить, скільки одягу я собі купую, він повинен розуміти, що кількість взуття у мене ще більш запаморочливий. Якщо ви дівчина, ви, ймовірно, зрозуміли, що взуття значить для мене “. Якщо ви думаєте досліджувати свій гардероб, тому що ви хочете мати кращу пару взуття для кожного випадку, ви прийшли в потрібне місце. Приблизно п’ять різних пар повинні бути в гардеробі кожної дівчини.

Мері Джеймс

Мери джеймс підходять багатьом для роботи. Великим плюсом у них є те, що вони можуть доповнити більшість стилів одягу. Подібні туфлі добре поєднуються зі спідницею або з класичними штанами. Ці туфлі виглядають приголомшливо на жінках всіх типів.

Клина

Є ще одним прекрасним доповненням до вашого гардеробу. Жінки знайдуть безліч яскравих кольорів і стилів цього взуття. Найкраще виглядають яскраві відтінки, як кораловий, персиковий і червоний, дуже зараз модні. Вони найбільше підходять з максісукня, таке відчуття що вони і зроблені, щоб їх доповнювати. Якщо ви носите довгі спідниці, не соромтеся носити їх зі стильними клинами. Клини можна носити і з повсякденним одягом. Вони прекрасно підходять для вечірки на відкритому повітрі і навіть більше офіційних заходах

Туфли с открытым мыском

Туфли с открытым мыском считаются немного кокетливыми со стороны, в которых не возможно работать в офисной среде. Они лучше всего смотрятся с короткими юбками, но их можно носить даже с джинсами. Это та модель обуви, которая сочетается с повседневной одеждой, а также это еще и шикарный вид. Так что, выбирайте идеальную обувь с открытым мыском, и носите их когда захотите.

Металеві сандалі

Металеві сандалі є прекрасним способом оживити ваш стиль. Тому, якщо ви любитель моди, то це відмінний вибір. Якщо ви шукаєте щось особливе, ви можете вибрати більш несподіваний відтінок сандаль. Вони виглядають краще за все, коли ви носите їх з брюками або навіть короткими спідницями. В ідеалі вони не повинні носитися з джинсами. Одяг до колін або вище, як правило, добре працює з цим стилем. Вони відмінно підходять для вечірок, і їх можна взувати навіть в офіс.

Туфлі на шпильці

Дівчата не можуть представити свою колекцію взуття без ці туфлею. Носити їх на вечірки і офіційні заходи, щоб дійсно сяяти. Ходити на них не так вже й складно, варто лише зважитися спробувати. Ця пара повинна бути у кожної дівчини в шафі обов’язково.