Фартуки для официантов - какие они должны быть в идеале

Незалежно від типу, рівня і концепції закладу громадського харчування, в обов’язки офіціантів неминуче входить необхідність спілкування з клієнтами, подавати їм страви і напої. Тому так важливо, щоб співробітники ресторану мали охайний і акуратний зовнішній вигляд.

Який він, ідеальний фартух для офіціанта

При виборі форми для офіціантів варто врахувати кілька аспектів. Першим і найважливішим критерієм вибору є зручність. Офіціантам належить багато рухатися, і форма не повинна сковувати рухів. Додаткових аксесуарів повинно бути мінімальна кількість, бо не виключена ймовірність потрапляння їх в їжу. Охайність завжди в моді, і завжди буде приємна клієнтові.

Спецодяг офіціанта далеко не завжди передбачає обов’язкову наявність фартуха. Можливе використання і інших дизайнерських і практичних рішень. Однак якщо він все-таки є, до нього неминуче пред’являються певні вимоги. Важливо, щоб фартух був виготовлений з нежаркого матеріалу, з якого досить просто усунути плями. При пошитті краще вибирати зносостійкі тканини. Завдяки цьому після численних прань вироби збережуть своє забарвлення і фактуру. Також варто вибирати матеріали, стійкі до розтягуванняНерідко бувають випадки, коли форма змінюється під впливом вологого повітря і високої температури. Адже це цілком звичайний мікроклімат на кухні. Тому, щоб уникнути деформації після тривалої шкарпетки, краще відповідально підійти до підбору якісного і надійного матеріалу. Виріб повинен бути зшите акуратно, шви повинні бути рівними, а стирчать ниток зовсім бути не повинно. Це впливає не тільки на зовнішній вигляд, адже якісно пошита форма прослужить вам вірою і правдою протягом тривалого періоду. Кишені фартуха інтенсивно використовуються. Якщо є дефекти в пошитті, не виключено, що він просто відірветься, або тканину буде сипатися. Надійно виконаний фартух має значний термін служби, при цьому забезпечує охайний і пристойний зовнішній вигляд співробітника. А це своєю чергою цілюще позначається на репутації.

Підсумки

До вибору уніформи для співробітників закладу варто підходити максимально серйозно і відповідально. Не бажано віддавати перевагу дешевим варіантам, виконаних з сумнівних матеріалів. Така економія навряд чи себе виправдає. Після декількох прань форма вилиняє, розповзеться, деформується. Навряд чи подібний вигляд офіціанта справить на відвідувача гарне враження. Тому найкращим рішенням буде купити у надійних постачальників якісні комплекти форми, яка прослужить довго, і буде радувати око протягом усього періоду експлуатації.

Джерела: https://lux-form.com/