Гетры - что это такое и с чем их носить?

Гетри – аксесуар, здатний практично будь-якому жіночому образу надати яскравість і привабливість. Вони можуть розбавити будь однотонний ансамбль. Ще кілька десятиліть тому цей вельми неординарний предмет одягу був лише в гардеробі танцівниць і спортсменів. Сьогодні гетри є гордістю кожної модниці.

Гетри являти собою щільні панчохи без носка. Одягати їх можна поверх колготок, вузьких штанів і взуття. Такі аксесуари може собі дозволити абсолютно будь-яка дівчина: стоять вони зовсім недорого. А при наявності певних навичок гетри можна також зв’язати за допомогою спиць.

Для тих, хто любить носити гетри, актуальними будуть такі поради стилістів:

1). При виборі гетр слід враховувати довжину ніг, їх форму, а також комплекцію тіла. Для того, щоб надати невеликий обсяг дуже худим, невибагливим на вигляд ніжок, рекомендується носити гетри щільніше, і в поєднанні з кольоровими колготками і півчобітками. Також для худих ніг підійдуть прісборенние гетри. Тим, кого щедра природа обдарувала бездоганними стрункими ногами, можна носити гетри з поперечними смужками. Решту представниць нашої прекрасної половини такі гетри будуть кілька вкорочувати візуально. Власницям помітно повних ніжок краще купити гетри з поздовжнім малюнком. Ця ж рекомендація стосується дам з досить великими литками.

2). Доповнювати гетрами можна наряд абсолютно будь-якого типу і стилю. Вони відмінно поєднуються з будь-яким взуттям на високому ходу і на танкетці, з туфлями, ботильйони, кросівками і чобітьми.

3). У тому випадку, якщо гетри вирішено надягати під чоботи, то краще, щоб вони з халяв визирали на висоту 10-13 см. Одягаючи гетри на туфлі, слід або закрити п’яту повністю, або прикрити її злегка, те ж саме стосується і ботильйони. До середини п’яти панчіх доходити не повинен. Гетри носити можна «гармошкою» або розправленими на всю довжину. Вибір конкретного способу – справа смаку і настрою.

4). В’язані панчохи без носка найкраще носити з трикотажними і вовняними кардиганами, сукнями, светрами оверсайз. Цілком органічно вони поєднуються з джинсами і теплими шортами. Гетри – справжнісінька знахідка для всіх представниць прекрасної статі, і для тих в тому числі які вважають за краще спідниці. Вони допомагають не замерзнути навіть у мороз. Важливо враховувати, що довжина гетр повинна співвідноситися з довжиною спідниці в зворотній пропорційності.

5). Можна купувати комплекти гетр з шапкою і шарфом, що поєднуються в кольоровій гамі. У такий набір іноді також входять рукава.

Носити гетри комфортно, приємно і цікаво. Обов’язково спробуйте, ви мало того що не пошкодуєте, а й станете гарячої прихильниці цього прекрасного аксесуара!