Гиалуроновая кислота: свойства и применение

Протягом життя жінки прагнуть продовжити свою молодість і красу. Призупинити процеси старіння допомагають процедури на основі гіалуронової кислоти. Існують ін’єкції з цим компонентом, сироватки, еліксири, маски, креми, лосьйони, шампуні.

У минулому столітті гіалуронову кислоту добували шляхом переробки деяких органів птахів і тварин. Таке походження надавало речовині високий рівень алергенність. Зараз використовують кислоту синтетичного походження шляхом вирощування бактерій різного роду. Отримується речовина поділяється на три види:

  • високомолекулярна гіалуронова кислота. Речовина не проникає вглиб шкіри, а залишається на поверхні в якості захисного шару, запобігаючи зайве випаровування вологи;
  • низькомолекулярна. Характеризується більш глибоким харчуванням шкіри;
  • Середньомолекулярні.

Речовина штучного походження не викликає відторгнення і дає прекрасні результати. Залежно від бажаного кінцевого результату, є кілька методів ін’єкцій гіалуронової кислоти:

  • зовнішній спосіб. Сироватки на основі ГК наносяться на поверхню шкіри, а потім проникають крізь пори;
  • внутрішній метод. Проводиться ін’єкція речовини в дерму.

Косметологічні процедури хороші тим, що не створюють почервоніння, гематом або інших видимих ​​травм в області ін’єкцій. Введена речовина сумісно з тканинами організму, допомагає нормалізувати обмін речовин. Косметологи рекомендують дану процедуру жінкам, у яких є прояви ознак старіння шкіри (складки, зморшки, рубці). Пацієнтки, які бажають змінити форму носо-губних складок або розмір губ, також можуть використовувати дану процедуру.

Гіалуронова кислота славиться масою корисних властивостей. Вона не тільки розгладжує шкіру на проблемних ділянках, а й стимулює вироблення власного колагену і еластину. В результаті відбувається відновлення тургору і омолодження шкіри.

Уколи глаурону знаходяться в лінійці найпопулярніших омолоджуючих процедур. В основу принципу дії таких ін’єкцій входить здатність молекул речовини, що використовується акумулювати в собі воду, утворюючи желеподібну субстанцію, яка заповнює порожнини зморшок. В результаті шкіра розгладжується, зберігаючи ефект до пів року. Якщо вести здоровий спосіб життя і підтримувати шкіру правильним доглядом, то можна значно продовжити цей термін.

Перед тим як зважитися на проведення процедури, косметологи радять докладніше дізнатися про її наслідки. Відразу після процедури в місцях ін’єкцій можуть з’явитися невеликі припухлості, схожі на бородавки. Через декілька днів утримання шишечок розсмокчеться, заповнивши порожнини зморшок, не залишивши ніяких слідів.

Сучасна косметична промисловість у виробництві продуктів використовує гіалуронову кислоту. Дія косметики, що має в своєму складі ГК, заснований на створенні захисної плівки на поверхні шкіри, зволожуючи її.