Расчески Весс

Як створити ідеальний обсяг біля коріння за допомогою правильного гребінця?

УДогляд за волоссям та якість укладання полягає не тільки в підборі косметики. Важлива також ідеальний гребінець, який буде підходити структурі і типу вашого волосся, вашої стрижці і укладанні, допоможе створити максимальний обсяг, пишність, додати блиск і здоровий вигляд. Один з найвідоміших у світі брендів з виробництва якісних гребінців  японська марка VESS. Саме про її продукції ми розповімо сьогодні докладніше.

Расчески VESS — Как создать идеальный объем у корней

VESS: історія бренду

Японська компанія VESS створена ще в 1947 році, це найбільший у всій Японії виробник медичних товарів і устаткування для клінік, інструментів для індустрії краси, масажерів, а також приладдя для догляду. Унікальний продукт марки — гребінця, які активно використовуються професійними майстрами в салонах Азії, Америки, Австралії, Європи. Їх можна сміливо застосовувати і самостійно вдома  вони не тільки створять ідеальну салонну укладку, але ще і будуть доглядати за локонами, усуваючи проблеми, живлячи і відновлюючи їх.

Гребінці VESS – в чому унікальність?

ЭЦі інструменти для укладання покликані не просто розплутати ваші пасма. Вони можуть створити неймовірний обсяг біля коріння при сушінні й укладанні локонів. А ще в лінійці бренду є такі гребінця, які дозволяють забезпечити повноцінний догляд, не використовуючи навіть ніяких додаткових косметичних засобів.

Расчески VESS — — в чем уникальность?

Різні гребінця VESS покликані розв’язувати різні проблеми. Наприклад, одні з них мають антистатичну вставку, завдяки чому волосся не електризується, навіть якщо ви тільки що зняли шапку з синтетики. Інші гребінця мають просочені корисними речовинами зубчики — екстрактами меду і цілющих рослин, натуральними маслами, мінеральними добавками, протеїнами і кератином.

Та що там казати, саме гребінця VESS використовуються у всесвітньо відомої Академії Sassoon в Великобританії, де мріють навчатися все перукарі, як початківці, так і досвідчені. Майстри Академії відзначили, що у щіток для волосся VESS повністю литі зубчики, завдяки чому вони не чіпляють і не виривають волосся. Ці гребінці можна використовувати навіть на вологих локони, не боячись розтягнути волосся і пошкодити його структуру.

Как создать максимальный объем с помощью расчесок VESS?

Як створити максимальний обсяг за допомогою гребінців VESS?

Крім усього цього, гребінці VESS можуть ще створити неймовірний обсяг, навіть на тонких і рідкісне волосся. Як саме домогтися такого ефекту в домашніх умовах? Розповідаємо покроково.

 1. Ретельне очищення
  Для хорошого об’єму волосся повинне бути максимально чистими. Вимийте волосся, щоб добре очистити й локони, і шкіру голови. Особливу увагу приділяйте корінням.
 2. Грамотне зволоження
  Для гладкості, блиску і полегшення розчісування використовуйте кондиціонер без силікону і масел. Наносите кондиціонер на довжину волосся, обов’язково відступаючи від коріння хоча б 5-7 сантиметрів.
 3. Використання засобу для стайлінгу
  Підсушіть волосся рушником протягом 5 хвилин, нанесіть засіб для стайлінгу. Це може бути пінка або мус з легкої структури, не обтяжують локони.
 4. Правильна сушка
  Акуратно розчешіть локони по всій довжині. Для цього ідеально підійде «скелетний» гребінець VESS моделі VP-80. Тепер приступайте до сушіння. Для створення об’єму вам знадобиться гребінець з декількома рядами широких зубчиків. Це можуть бути моделі плану PRO 2000 або С-1500 з сімома рядами зубців. Підіймати пасма біля коріння за і просушуйте прикореневу зону. Намагайтеся, щоб повітря фена не була дуже гарячим, інакше можна пошкодити волосяні фолікули.Зафіксувати укладку можна лаком, але він теж повинен бути з легким рівнем фіксації, щоб не погіршити пасма.