Хвост - универсальная и популярная прическа для любой длины волос

<!–more–>
Хвіст є однією з найбільш універсальних і популярних зачісок сьогодні. Зробити хвіст вимагає мінімальних зусиль, обладнання або спеціальних прийомів, і ви можете з легкістю зав’язати його або розпустити. Більш того, є хвостик – високий, середній, низький або збоку – який підходить для будь-якої форми обличчя і текстури волосся. Від спортзалу до сьогоднішнього вечора і навіть вашого весілля, хвіст може стати ідеальною зачіскою, щоб ви виглядали чудово.

<h2>Короткий хвіст</h2>

Класичний хвіст довгий і плавний, але на коротке волосся теж підходить. У той час як ви не зможете зробити високий хвіст з коротким волоссям, низький лсвежіт стандартний вид вашої стрижки і перетворить вас в лічені секунди. Постарайтеся зробити хвіст досить пишним для досягнення найкращих результатів. Він виглядає більш виграшно, коли об’єднаний з чубчиком, яка створює шикарне, французьке настрій.

<img src=”/wp-content/uploads/hvost-1.jpg” alt=”Зачіска Короткий хвіст” />

<h2>Довгий хвіст</h2>

Якщо у вас довге густе волосся, вам пощастило: класичний хвіст – для вас! Це неймовірно універсальна зачіска, тому що ви можете носити її всюди, від спортзалу до прогулянки і вечірки. Довгий хвіст ніколи не вийде з моди, будь то прямий або хвилястий. Щоб він виглядав якнайкраще, регулярно доглядайте за своїми довгими локонами і вчасно подстригайте посічені кінчики.

<img src=”/wp-content/uploads/hvost-2.jpg” alt=”Зачіска Довгий хвіст” />

<h2>Низький декоративний хвіст</h2>

Не може бути нічого простіше, ніж освіжити свій повсякденний хвіст. Візьміть частину своїх волосся і оберніть їх навколо гумки, якою ви зав’язали хвіст, потім закріпіть їх на місці. У той час як ви могли б використовувати шпильку для волосся, використання симпатичного затиску додасть вашому простому хвостику додаткову індивідуальність і зробить зачіску більш вишуканою.

<img src=”/wp-content/uploads/hvost-3.jpg” alt=”Зачіска низький декоративний хвіст” />

<h2>Високий хвіст</h2>

Прическа высокий хвост популярна на протяжении десятилетий, потому что она создает сексуальный, уверенный в себе образ. Чтобы создать такой стиль, убедитесь, что ваши волосы имеют некоторую пышность и небрежность, так как этот тип хвостика должен выглядеть немного растрепанным.

<img src=”/wp-content/uploads/hvost-4.jpg” alt=”Зачіска Високий хвіст” />

<h2>Хвіст на середню довжину волосся</h2>

Середні волосся зазвичай мають довжину трохи нижче плечей, а це значить, що вони досить довгі, щоб перетворитися в стильний хвіст середньої висоти. Зберігайте цей хвіст м’яким, хвилястим і романтичним, так як гладкий хвіст буде підкреслювати тонкість волосся. Попросіть свого стиліста також зробити вам довгу чубок, – це створить ілюзію густоти волосся.

<img src=”/wp-content/uploads/hvost-5.jpg” alt=”Хвост на среднюю длину волос” />
<script async src=”https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js”></script>
<ins class=”adsbygoogle” style=”display: block; text-align: center;” data-ad-layout=”in-article” data-ad-format=”fluid” data-ad-client=”ca-pub-4135076726104616″ data-ad-slot=”4898520615″></ins>
<script>
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
</script>

<h2>Низький хвіст на бічний проділ</h2>

Низький хвіст на бічний проділ – дуже шикарна зачіска, яка подобається моделям. Вона має привабливий зовнішній вигляд і підійде вам, якщо ваше волосся природно прямі і тонкі. Це також дуже професійна зачіска, яка відмінно підходить для роботи або зустрічей. Овальні і серцеподібні особи прекрасно виглядають з такою зачіскою. Ви також можете носити цю зачіску і на прямий проділ.

<img src=”/wp-content/uploads/hvost-6.jpg” alt=”Хвіст на середню довжину волосся” />

<h2>Бічний небржний хвіст</h2>

Є одна хитрість в тому, щоб носити бічний хвіст: не робіть його занадто високо. Зачіска виглядає найкраще, коли хвіст починається на верхній частині шиї. Найпростіший спосіб надати форму бічного хвоста – це вільні хвилі і неструктуровані пасма, що обрамляють ваше обличчя. Використовуйте спрей з морською сіллю, щоб надати текстуру і допомогти хвилях сформуватися.

<img src=”/wp-content/uploads/hvost-7.jpg” alt=”Бічний небржний хвіст” />

<h2>Полухвост або “Мальвіна”</h2>

Це одна з найбільш універсальних зачісок, тому що вона працює на будь-якій довжині волосся і текстурі. Тільки верхня частина зав’язана з хвостиком, і ви можете вибрати, наскільки високо або низько його зробити. Чим вище розташований хвіст, тим більше обсягу ви створите в маківці голови, що зробить кругле обличчя довше. Тим часом, вільна нижня частина вашого волосся створює гарне обрамлення для вашого обличчя.

<img src=”/wp-content/uploads/hvost-8.jpg” alt=”Полухвост або Мальвіна” />

<h2>Плетений хвіст</h2>

Якщо у вас час і натхнення, з’єднайте свій хвостик з вільною бічною косою. Це додасть вашому образу м’якість, романтичний настрій. Ця зачіска здорово виглядає з омбре, мелірування або колорування волосся, так як вона демонструє всі відтінки ваших прядок.

<img src=”/wp-content/uploads/hvost-9.jpg” alt=”Плетений хвіст” />

<h2>Два хвостика</h2>

Що симпатичніше одного хвостика? Два! Цей образ може бути складно відтворити, тому що він може надати вам вид школярки. Щоб перетворити це в веселу і неймовірну зачіску, яка буде вам до лиця подбайте про про обсяг і завивці ваших пасом. Увага до деталей також має вирішальне значення: переконайтеся, що ви замаскуєте гумки за допомогою частини волосся. Зробіть високі хвостики і залиште кілька прядок волосся з боків особи. Ви навіть можете зробити два полухвостіка!

<img src=”/wp-content/uploads/hvost-10.jpg” alt=”Два хвостика” />

<script async src=”https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js”></script>
<ins class=”adsbygoogle” style=”display: block; text-align: center;” data-ad-layout=”in-article” data-ad-format=”fluid” data-ad-client=”ca-pub-4135076726104616″ data-ad-slot=”4898520615″></ins>
<script>
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
</script>