уход за волосами


Ви незадоволені своїм волоссям? Чи вважаєте, що вони занадто жирні або неслухняні? Не переживайте, все це легко можна виправити. Головне – це вибрати правильний догляд.

Погіршити волосся і зробити їх більш тьмяним «допоможе» надлишок миючих або моделюють коштів. Запам’ятайте золоте правило: для миття достатньо брати трохи шампуню розміром з волоський горіх. Маски для волосся використовуйте не частіше ніж один раз на тиждень. А кошти для укладання слід наносити на конкретні місця. Наприклад, спрей для обсягу наносять саме на корені волосся, а ось сироватку – на посічені кінчики.

На що звернути увагу?

красивые волосы у девушки

Будьте обережні, вибираючи продукти типу «2 в 1», які зараз дуже популярні. Бажаючи заощадити, багато хто бере шампунь і кондиціонер в одному флаконі. Спочатку подібні засоби дійсно добре діють, волосся стає м’яким і гладкими. Проблема в тому, що такі шампуні містять в надлишку силіконові масла, які з часом починають щільним шаром осідати на поверхні волосся, надаючи їм засмальцьований вид.

В чому причина?

как сделать волосы красивыми

Якщо вас турбує відсутність блиску або сили в волоссі, подумайте: чи добре ви змиваєте шампунь? Змивати миючий засіб необхідно рази в 3 довше, ніж ви його наносили. Добре промиті волосся повинне «скрипіти». Власниці тонкого волосся часто стикаються з такою проблемою. Після застосування лікувальних масок волосся стає брудними і тьмяними, геть позбавленими обсягу. Щоб не відчувати цих незручностей, робіть маску не більше 2 разів на тиждень безпосередньо перед миттям голови. Змивайте її ретельно. Забудьте про миття волосся гарячою водою. Використовуйте тільки теплу. А в ідеалі – після кожного миття обполіскуйте свою шевелюру холодною водою, це додасть їй блиску. Сушіть локони тільки теплим (а не гарячим) повітрям у напрямку їх росту. Інакше лусочки волосся залишаться відкритими, і волосся будуть виглядати неохайно. Пониклим волоссю можна додати відсутнього обсягу за допомогою наступного трюку. Просто змініть проділ, зачесати волосся на іншу сторону. Справа в тому, що волосся звикають до щоденної укладанні на одну сторону. І якщо укласти їх в іншому напрямку, вони автоматично піднімуться біля коріння. Також корисно рази 2 на рік міняти і засоби догляду за волоссям.