уход за зубами


Як правильно доглядати за зубами? Які існують засоби по догляду за зубами? Досвідчений фахівець-стоматолог відповість вам на ці та багато інших питань, допоможе підібрати засоби гігієни, навчить, як правильно стежити за зубами, щоб зберегти здоров’я і фортеця зубного ряду.

Чищення зубів за допомогою однієї лише щітки і пасти забезпечить видалення 52% нальоту і залишків їжі. Все інше (а це 48%) – провокує неконтрольоване розмноження бактерій, бактерії активізують процес утворення зубного каменю, який, в свою чергу, стає першопричиною появи карієсу. А це вже серйозний привід провести в кріслі стоматолога не одну годину в залежності від ступеня ураження тканин.

уход за зубами

Догляд за зубами і порожниною рота в першу чергу має на увазі дотримання правил чищення зубів, використання освіжувачів для рота, флосів, іригаторів та інших гігієнічних засобів для догляду за зубами, включаючи традиційну щітку і пасту середньої абразивності.

Величезне значення в стоматологічній практиці має контрольоване чищення зубів. Процедура дозволяє лікареві оцінити якість самостійної очищення ротової порожнини пацієнтом. Для цього використовуються стійкі барвники, найчастіше у вигляді яскравої таблетки, ферменти якої забарвлюють очищені частини зубного ряду. Уміння підтримати гігієну зубів дорослих і дітей оцінюється професіоналом, а неправильна послідовність, недосконалості в діях пацієнта виправляються.