Картины из янтаря от https://amberroom.rv.ua/

Говорячи про картини з бурштину, то можна сміливо вважати, що це сучасна краса і новий унікальний тренд, який найчастіше використовується для оформлення інтер’єрів. Картини з бурштину підійдуть тим, хто бажає не просто на своїх стінах бачити звичайні картини, а створити щось дійсно унікальне, додати дому затишку і краси.

Такі картини дуже часто купують в якості подарунка, але багато хто навіть не розуміють, що це таке, тому ми вирішили у всьому розібратися. Для початку потрібно розуміти, що бурштин це скам’яніла смола древніх хвойних дерев, зараз вони використовуються не тільки для створення картин, але і в ювелірній справі, в харчовій, хімічній промисловості й деревообробки та в інших напрямках.

Можна зустріти безліч відтінків бурштину, тому він може бути як яскраво жовтим, так і зеленуватим і навіть практично безбарвним. Багато людей, хто цікавиться бурштином, знають, що такий камінь має кілька назв, наприклад «дар Сонця», «горючий камінь» та інші.

Найширше поширення бурштин отримав в мистецькій сфері, за допомогою нього створюють картини, робиться це шляхом приклеювання маленьких шматочків застиглої смоли до поверхні ескізу. Це повинні робити тільки досвідчені майстри, які прекрасно розуміють, як надійно фіксувати шматочки каменю, на поверхні формуючи об’ємний малюнок.

Професійне виготовлення картини з бурштину та їх покупка можлива в магазині «Бурштинова Кімната»

Для того, щоб створити таку картину, природно потрібно вміти малювати, розбиратися у властивостях і видах такого каменю, бути здатним вибирати відповідні колірні відтинки, а також мати велику витримку.

Якщо ви бажаєте познайомитися більш докладно з асортиментом, вибрати якусь певну картину з бурштину будь-якого жанру, а можливо створити її по-своєму фото, то звертайтеся в інтернет-магазин: amberroom.rv.ua/ru/kartyny-z-burshtynu. Ми маємо великий досвід і вже порадували багатьох клієнтів які зверталися в Amberroom.

Основні кроки зі створення класичної картини з бурштину:

  • в першу чергу все починається з ідеї й начерк, художник створює ескіз, підбираючи колірну палітру малюнка;
  • вимірюється розмір малюнка, вирізається під нього лист ДВП, до якого акуратно приклеюють малюнок;
  • після художник висипає дрібні шматочки бурштину потрібного кольору і заповнює фон, а також однотонні об’єкти;картину сушать під високою температурою;
  • далі починається найважливіший етап, художник приклеює великі шматки бурштину і стежить, щоб все на малюнку була в певному тлі та тональності;
  • після знову картину сушать і покривають лаком;
  • фінальний етап це обрамлення картини.

Замовляйте дану продукцію за найвигіднішими цінами, співпрацюючи з магазином Amberroom.