клубный макияж


Будь-яка дівчина, яка збирається на шикарну вечірку до нічного клубу, хоче виглядати стильно і надзвичайно. Вона довгий час милується своїм відображенням у дзеркалі, підбирає відповідний наряд. Особлива увага приділяється макіяжу, який допомагає завершити весь образ.

Для того, щоб підкорити всіх чоловіків і стати королевою танцполу, слід ретельно подумати над тим, що надіти і як нафарбуватися. Все це робиться з особливою метою – засліпити своєю красою всіх відвідувачів клубу і справити незабутнє враження на ту людину, яка особливо подобається.

макияж на вечеринку

Перед походом на заповітну вечірку слід гарненько підготуватися. Дуже важливо вибрати відповідний одяг і зробити спеціальний клубний макіяж. Його призначення – підкреслити всі достоїнства і приховати слабкі сторони особи. Дуже легко перейти межу між блискучим яскравим макіяжем і вульгарним.

Будь-макіяж, денний або вечірній, буде виглядати привабливо лише в тому випадку, якщо шкіра буде ідеально гладкою і мати здоровий вигляд. Тому перед тим, як нанести макіяж, потрібно очистити шкіру і зволожити її кремом. Також бажано заздалегідь підготувати всю косметику, яка може вам стати в нагоді: кисті для рум’ян, помаду, блиск, підводку для очей, коректор, тіні і пудру.

вечерний макияж

Пам’ятайте про те, що клубний макіяж дозволяє експериментувати з різними кольорами. Після того, як ви приготували все необхідне, слід протерти лосьйоном шкіру обличчя і потім нанести живильний крем. Коли він вбереться, можна починати роботу з тональним кремом. Найкраще використовувати основу, яка світліше на один тон вашого природного відтінку шкіри.

клубный макияж

Акуратними рухами рук, або за допомогою спеціального спонжіком рівномірно розподіліть тональний крем, а також не забудьте замаскувати темні кола під очима. Використовуйте коректор для того, щоб замаскувати дрібні прищики, а після цього потрібно їх припудрити.

клубный макияж
Основною особливістю клубного макіяжу є яскраві очі. Тому тіні для повік можна використовувати в будь-якому кольорі. Важливо накладати їх рівним шаром. Зверху можна намалювати красиві стрілки. Брови акуратно розчешіть за допомогою спеціальної щіточки.

клубный макияж

На вилиці потрібно нанести невелику кількість рум’ян і ретельно їх розтушувати. Особливу увагу зверніть на губи. Для надання форми слід використовувати контурний олівець, а після цього нанесіть блиск, або помаду. Велику роль у створенні гармонійного образу відіграє зачіска. З яскравим клубним макіяжем будуть ідеально виглядати розпущене волосся.