колорирование волос

У кожної дівчини хоча б раз в житті виникало бажання змінити щось у своїй зовнішності. Хочеться побачити щось нове в дзеркалі або приховати якісь вади. Однак зовсім необов’язково шукати пластичного хірурга, який виконає ваші мрії, адже можна підібрати іншу зачіску – і образ заграє новими фарбами.

Одне з рішень, як вдихнути нове життя в своє волосся, – колорування. Не кожна сучасна дівчина розбирається в тонкощах різних фарбувань і в їх відмінностях. Найбільш ефектним є колорирование на темному волоссі, тому йому треба приділити особливу увагу. Спочатку варто розібратися, що таке колорування, а потім розглянемо цю техніку на темному волоссі.

Особливості колорирования і його види

окрашивание волос

Колорування – це техніка фарбування волосся, під час якої натуральний колір обігрується пасмами наближених відтінків. Для досягнення потрібного ефекту сяйва найчастіше використовується від 2 до 10оттенков. Дана процедура застосовується як на всю поверхню голови, так і на окремі локони.

Найпоширенішим видом є блондирование. Легкість і свіжість образу досягається використанням світлих відтінків. Тонкі пасма, пофарбовані в ніжні коричневі тони, переливаючись, надають особливого шарму зачісці.

осветление волос

Трендом сьогодні є мікроколорірованіе, яке прийшло порівняно недавно. Дуже тонкі, що складаються з пари волосків пасма освітлюються на всій поверхні голови. За рахунок такої техніки створюється ефект «сонячних зайчиків», при якому здається, що в волоссі блищить сонце.

Зональний колорирование покликане підкреслити достоїнства зовнішності, акуратно приховавши недоліки. При такому фарбуванні застосовується кілька неконтрастних відтінків, які наносяться на певні зони, щоб домогтися потрібного ефекту. Дана техніка підходить тим, хто хоче оновити образ, але не готовий до повного фарбування. Також плюсом є те, що відросло кінчики гармонійно поєднуються з пофарбованими кінчиками.

окрашивание волос

З поперечним фарбуванням знайомі багато представниць прекрасної статі. Також він відомий, як омбре. Це плавний поступовий перехід від темних природних коренів до освітленим кінців. Цікаво, що є техніка з омбре, коли переходи, навпаки, чіткі, в якихось моментах навіть контрастні.Іноді колорирование плутають з мелірування, але відмінності між ними все ж є. При мелірування кілька пасом різної ширини піддаються освітленню для досягнення ефекту «вигорілого волосся». І головною відмінністю від колорирования є те, що при мелірованії використовується тільки один контрастний колір.

Вибір кольорової палітри для темного волосся

окрашивание волос
Для правильного вибору відтінків для майбутньої зачіски потрібно визначити свій цветотип. Неправильно підібрані кольори здатні порушити гармонію в образі і стати недоліком. Два найпоширеніші типи: холодний і теплий.

Дівчатам з холодним подтоном шкіри рекомендується використовувати приглушені пастельні відтінки, позбавлені непотрібної жовтизни, такі як платиновий, попелясто-русявий і т.д. Власницям теплих тонів шкіри варто придивитися до медовим, золотистих відтінків.

колорирование волос

Варто особливу увагу загострити на те, що за своєю природою темний колір волосся додає зайві року, тому дуже акуратно варто підходити до вибору темних відтінків для колорування. Якщо не хочеться виглядати візуально старше, то варто заздалегідь вибрати відтінки на кілька тонів світліше природного кольору. Молодим власницям темної шевелюри можна не боятися помилитися при виборі і навіть варто поекспериментувати з яскравою палітрою. Темне волосся в поєднанні з фіолетовими або червоними відтінками виграшно підкреслять колір очей і риси обличчя.

осветление волос прядями

У класичному варіанті колорирования пасма у особи фарбуються в світлі неяскраві відтінки. Така зачіска буде виглядати натурально, якщо використовувати максимально природні кольори, такі як слонова кістка, кава з молоком і т.д.

Якщо дотримуватися перерахованих вище порад щодо вибору квітів для нової зачіски, то ваше волосся стане приводом для гордості, а компліменти не змусять себе чекати.