10 кращих коротких зачісок з чубком


Без сумніву, коротке волосся – це привабливо та пікантно. Воно останнім часом постійно тримається у тренді та не збирається поступатися позиціями. Ця основна тенденція переходить на наступний рівень із додаванням чубчика. Незалежно від того, чи це гладкий боб з густим переднім чубком, або асиметрична стрижка піксі. Ось наші найкращі короткі зачіски з чубчиком, які надихнуть вас на кардинальні зміни у вашому вигляді. Тепер зателефонуйте своєму перукареві, та робіть стрижку!

1. Косий чубчик

Бічний або косий чубчик – це м’якший і жіночніший спосіб наблизитися до тренду і, як такий, повинен поєднуватися з відповідною зачіскою. Відволіктися від гострих, коротких бобів і замість цього виберіть довжину, що сягає ключиць. Це додає вашій волоссі достатньо довжини, щоб вигляд був супер жіночним, в той же час свіжим і в тренді. Це також полегшить поступове змішування чубчика з рештою волосся.

Бічний чубчик

Як укладати бічний чубчик

Вимийте волосся і розділіть їх на бічний проділ. Хороший маркер, де розмістити проділ, – це привести його у відповідність до кута вашого лоба.
Розчешіть чубок вперед і вбік. Додайте спрей для фіксації, наприклад, лак для волосся, і обережно витріть насухо, щоб створити м’які хвилі.
Для додання гламуру створіть приємні локони за допомогою щипців для завивки.

2. Короткі чубчики

Короткий чубчик швидко відростає, але його можна злегка зняти. Короткий чубчик привертає увагу, тому ваша зачіска повинна йому відповідати, щоб досягти збалансованого загального вигляду. Стильний короткий чубчик з підкреслено недбало укладеним волоссям виглядає стильно та єратажно. І не бійтеся стригти волосся довжиною до підборіддя або вище. Зараз не час соромитися ножиць! Впевненість – запорука стилю короткого волосся з коротким чубчиком.

Короткі чубчики

Як укладати короткий чубчик

Вимийте волосся і додайте мус для створення об’єму.
Дозвольте волоссю природним чином висохнути та прийняти свою природну текстуру та уникайте спеціального укладання.
Використовуйте щипці для волосся, щоб акуратно завити чуб до лоба. Коротка довжина вашої чолки може схилити її стирчати під неприродними кутами, тому це допоможе закінчити ваш погляд.

3. Густий чубчик

Густий чубчик може виглядати на обличчі досить важким, тому вибір коротшої довжини є хорошою ідеєю. Це допомагає врівноважити зовнішній вигляд і не дозволяє йому виглядати об’ємно і драматично. Тримайте довжину волосся від ключиці або вище, щоб виглядати більш гламурно. Для супер стильного вигляду з густим чубчиком, безперечно, шикарний боб – це шлях успіху. І розділіть волосся на боковий проділ, щоб зберегти вигляд свіжим і актуальним.

Густий чубчик

Як укласти густий чубок

Рушником висушіть волосся і нанесіть антифризну сироватку або трохи органової олії.
Висушіть волосся прямо. Потім пробіжіть по довжині волосся і чубчику випрямлячем, щоб приборкати стирчаще волосся і розгладити густе волосся.
Завиток закінчується всередину, щоб допомогти обрамити обличчя і підняти боб. Якщо ваш погляд все ще здається занадто важким, спробуйте укласти чубчик в бік або відокремити прядки посередині.

4. Пряма чолка

Пряма чолка до брів може змусити вас задуматися про свої ранні шкільні роки, але вони повернулися і приємніші, ніж будь-коли. Цей стиль відмінно підходить для тих, хто має заокруглені обличчя, або супер визначені скули. Найкращий стиль, який підходить до прямого чубчика – це боб. Довжина до плечей, довжина до підборіддя, довжина до середини щоки, пряма чолка і боб. Нехай ваш перукар стриже чубчик трохи нижче ваших брів, щоб вигляд був гармонійним та чарівним.

Пряма чолка

Як укласти прямий чубчик

Вимийте волосся і нанесіть теплозахисний засіб.
Просущіть волосся, перш ніж випрямляти.
Випряміть чубок останнім, розділивши його нанизу і зверху для більш густого волосся. Переконайтеся, що ваш чубчик ідеально прямий, щоб максимально підкреслити ваш погляд.

5. Кучерявий чубчик

У вас природно кучеряве волосся? Кучерявий чубчик – одна з найкрутіших тенденцій, яка поєднує в собі багато чого. Ідеально підходить для довжин, які сягають плечей. Кучерява чілка ідеально поєднується з великим об’ємом, підстриженими локонами. Незалежно від того, чи ваш чубчик довгий, коротка або проділений збоку, дайте інструментам для укладки відпочинок на даний момент і оберіть ваш природний завиток.

Кучерявий чубчик

Як укласти кучерявий чубчик

Вимийте волосся і нанесіть засіб, що посилює завиток, на вологе волосся. Для визначення та відокремлення локонів, зберігаючи при цьому завивку.
Поки волосся мокре, просто витягніть пальцями локони в ідеальне положення для вашої чубчика. Потім дозвольте волоссю висохнути природним чином, щоб уникнути зриву кучерявого покриття за допомогою теплової укладання.

6. Чубчик на дві сторони

Чубчик в стилі Бріджіт Бардо це класика. Такий чубчик має ідеальний вигляд, який можна спробувати довгою чолкою. Цей простий стиль одночасно сексуальний і милий. Його також можна використовувати для пом’якшення рис обличчя.

Чубчик на дві сторони

Як укласти чубчик на дві сторони

Вимийте і витріть волосся. Зосередьтеся на висушуванні коренів, щоб вони виглядали гладкими, а волосся зберігало свою природну хвилю.
Розчешіть чубок вперед і розведіть його по центру.
Акуратно розчешіть кожну прядку до боків вашого обличчя, створивши щілину посередині.
Завершіть свій вигляд, використовуючи лак для волосся

7. Чубчик на очах

Чубчик на очах може створити сексуальний вигляд і підійде до більшості форм обличчя. Нехай ваш перукар виріже волосся в формі “М”, щоб волосся не залишалося на очах. Також регулярні підстригання є обов’язковим для цього стилю. Замість того, щоб стригти чубок прямо навпроти, попросіть свого перукаря дозволити сторонам поступово звужуватися, щоб зовнішній вигляд був м’яким і жіночним. І ідеальна зачіска, яка відповідає цим м’яким чубчикам? Це, звичайно, жіночне шароване подовжене каре.

Чубчик на очах

Як стилізувати чубчик на очах

Вимийте і висушіть волосся.
Виправте чубок за допомогою тонкого випрямляча.
Використовуйте більший випрямляч, щоб створити м’які хвилі у вашому волоссі.
Щоб домогтися вигляду гранж, залиште волосся висохнути у своїй природній текстурі та уникайте будь-яких термоукладень та використання засобів.

8. Піднятий боковий чубчик

Якщо у вас довга бічна чолка, пфдберіть її назад, а не зачісуйте вперед, це може створити свіжий вигляд. Крім того, якщо ви почали відрощувати свій чубок, це також ідеальний стиль для вас. Такий чубчик ідеально виглядає з хвилястим каре, стрижкою боб і навіть піксі. Вони створюють ідеальний баланс між шиком і безтурботністю.

Піднятий боковий чубчик

9. Об’ємний чубчик

Як і прямий чубчик, об’єсний чубчик може створити досить суворий вигляд. Але якщо драма – це те, чого ти хочеш, то цей чубчик для тебе. І локони довжиною до плечей, і довжина до підборіддя чудово підходять для цього стилю. Боб додає театральності стилю, в той час як подовжений боб (лоб) пом’якшує його. Об’ємний чубок слід стригти густо і важко, без витончення. Нехай ваш перукар звужується в сторони, щоб м’яко обрамляти обличчя і компенсувати деяку важкість цього стилю.

Об'ємний чубчик

Як укладати об’ємні чубчики

Вимийте волосся, потім висушіть його прямо.
Розділіть волосся на рівні частини і пропустіть прядки за допомогою випрямляча.
Акуратно закрутіть на кінцях прядок випрямлячем, щоб пом’якшити кінці.
Після того, як волосся повністю укладене, додайте блиск за допомогою спрею.

10. Градуйований чубчик

Якщо у вас тонке волосся, ви можете думати, що чубчик вам не підійде, але ви помиляєтесь. Тонкі «шматочки» чубчика ніколи не були популярнішими, ніж зараз. Так що ніколи не було кращого часу, щоб у вас був чубчик, якщо у вас тонке волосся. Зробіть стрижку трохи нижче довжини підборіддя і додайте тонкий градуйований чубчик. Хоча вам може здатися, що ваш чубчик виглядає дивно, але насправді ідеально підходить для вашого вигляду. Градуйований чубчик створює простір і більше відкриває обличчя. Це особливо корисно для тих, хто має невеликі овальні обличчя.

Градуйований чубчик