Лайфхак для тех, кто часто натирает ноги

Силіконові вставки в туфлі часто використовуються при натиранні ніжок. Також подібні матеріали відмінно підходять для створення протезів і вкладок в туфлі. Силікон – універсальний матеріал, з якого можна виготовити вкладки практично будь-якої форми. Така накладка підходить для корекції різних деформацій. Купити гелеві вкладки для ніг можна як в спеціалізованому магазині, так і виготовити на замовлення.

Силиконовые вставки в туфли

Основні переваги силіконових напяточники в туфлі:

  • Тривалий термін експлуатації. Матеріал дуже невибагливий, за ним легко доглядати. Тому такі накладки служать довго і тривалий час не зношуються.
  • Спеціальні гелеві підпяточники для взуття мають мінімальну вартість завдяки дешевій і вихідної сировини.
  • Виготовити гелеві підпяточники можна практично для будь-якого типу взуття та деформації. Оскільки матеріал універсальний і йому можна продати практично будь-яку форму.
  • Накладки необхідні для запобігання розвитку хвороби. Щоб зробити звичайне взуття максимально комфортним, можна використовувати вставки для туфель. Такі гелеві вставки сприяють правильному анатомічному положенню стопи.

Якщо виникають проблеми під час пересування в звичайному взутті, варто придбати гелеві вставки. Оскільки як тільки вам вдасться купити силіконові шпори накладки для ніг, тут же вдасться відчути полегшення. Пройдуть болю в стопі, які зазвичай виникають через плоскостопість або інших деформацій.

Особливості вибору гелевих вкладок в туфлі

Вибирати силіконові вкладки в туфлі необхідно за характеристиками і типу деформації. Також важливо звернути увагу на розмір вкладки, її виробника і параметри.

Вибрати і купити якісні силіконові вкладки для взуття можна в магазині Медика, оскільки силіконових вкладок у взуття тут представлено великий асортимент. Є накладки в різних цінових діапазонах і з різними характеристиками, в залежності від проблеми можна купити силіконові вкладки для взуття з різними цінами.Варто розрізняти види патологій, в залежності від яких необхідно придбавати силіконові вставки під передню частину носка або під п’ятку. Проте в будь-якому випадку купити силіконові вкладки для взуття можна як здоровій людині, так і людина з патологіями стопи.

Визначаємо проблему

При виборі гелевих підпяточників в туфлі, перш ніж купити подібні накладки, необхідно розібратися з існуючою проблемою. Рекомендується відвідати лікаря для встановлення точного діагнозу і вибору лікування.

Наприклад, при виникненні болю під час ходьби в передній частині стопи, потрібні спеціальні силіконові вкладки під дану область. Вкладки можуть бути розташовані між пальців, такі силіконові вкладки найчастіше використовуються в літній період.  Силіконові напяточники крім усунення різних патологій в області стопи, забезпечують хорошу амортизацію хребта за рахунок зменшення ударного навантаження на суглоби. Такі накладки можна використовувати не тільки для лікування різних патологій ніг, а й при проблемах з суглобами, під час вагітності, загострення хронічних захворювань і відновлення після травм хребта.

Які саме підходять у вашому випадку

Варто купити гелеві вставки в туфлі в тому випадку, якщо закритий носок постійно сприяє дискомфорту і натирає великий палець. В такому випадку можна купити спеціальні вставки для туфель, який розміщується між великим пальцем і носком туфель.

Ортопедичні вкладки можна вибрати для патологічних кінчиків пальців. Такому випадку гелева вкладка в туфлі буде кріпиться між пальцями і передньою стінкою, що сприятиме надійному кріпленню вкладки.

Гелеві напяточники можна використовувати не тільки для поліпшення стану опорно-рухового апарату.Деякі виробники пропонують купити гелеві вкладки для взуття для запобігання розвитку мозолів, а також тріщин і натоптишів. Завдяки вибору подібної вкладки вдасться локалізувати процес, що сприяє швидкому загоєнню рани.

При виборі гелевих вставок в туфлі необхідно звертати увагу на розмір ноги, а також тип взутті. Для відкритому взутті необхідно придбавати такі гелеві вставки, які мають клейову основу. Клейова основа сприяє надійному кріпленню силіконового напяточники і комфорту ніг протягом усього періоду експлуатації.

Якщо при використанні взутті на високих підборах виникають неприємне відчуття в області хребта, необхідно використовувати також спеціальні силіконові вставки в туфлі.
Такі гелеві вкладки з одного боку приклеюються за допомогою спеціального клею. Товщина вставки невелика, складає всього лише кілька міліметрів. Клей забезпечує надійну фіксацію, але при цьому накладку легко можна зняти і замінити на нову. Уже через кілька днів використання подібної вставки можна буде відчути полегшення.