женская депиляция

Кожна поважаюча себе дівчина хоча б кілька разів у житті користувалася одним з доступних способів епіляції – процедури з видалення небажаного волосся на тілі. Лазерна епіляція відноситься до найбільш ефективних способів, адже має в своїй основі вплив на волосяний фолікул лазерним променем. Хоч ця процедура і існує дуже давно, але про неї іноді відгукуються в негативному ключі. Саме тому варто з’ясувати і запам’ятати, що з почутого міф, а що правда.

Міфи і правда про лазерної епіляції

Лазерна епіляція: міфи і реальність
Дуже часто дівчата побоюються даної процедури саме через те, що читають багато інформації в мережі, яка не завжди є правдою. Найбільш поширені міфи такі:
Ця методика є шкідливою для здоров’я.

Насправді, лазер впливає виключно на волосяний фолікул, не зачіпаючи при цьому внутрішні шари шкіри. Після сеансу зазвичай залишається невелике почервоніння, але і воно проходить за пару годин. Лазер жодним чином не шкодить шкірі, всьому організму, і не викликає зростання пухлин.


Видаляти волосся лазером – боляче.

Якщо порівнювати цю процедуру з видаленням волосків за допомогою воску або шугарінг, то вона навіть приємна. Так, деякі відчуття дискомфорту можуть бути, але все залежить від больового порогу людини. Щоб людина відчувала себе максимально зручно, йому можуть обробити шкіру анестетиком в найбільш чутливих місцях.
Лазерна епіляція: міфи і реальність

Одного сеансу достатньо, щоб позбутися від волосків назавжди.

Це, звичайно ж, неправда, адже повний курс видалення волосків лазером становить від 8 до 10 процедур. Це через те, що промінь за один раз видаляє лише третина цибулин, інші ж залишаються живими.

Під час сеансу можна отримати опіки, а потім виникають рубці.

Центр лазерної епіляції LaserMi гарантує абсолютну безпеку кожного клієнта. Процедури здійснюються тільки кваліфікованими фахівцями, які здатні знайти підхід до організму кожної людини.

Велика вартість.

Так, лазерна епіляція – процедура недешева. Але потрібно поглянути на неї з іншого боку. Якщо жінка використовує для видалення волосся гоління, шугарінг або віск, то це вона робить регулярно і протягом все життя. Також для цього потрібно постійно купувати різні засоби для догляду за шкірою після епіляції. Лазер ж видаляє небажані волоски назавжди завдяки повного руйнування волосяного фолікула. Заплатити доведеться тільки один раз. При цьому процедура також позитивно впливає на стан шкіри і функцію потових залоз.