Макіяж: Прості поради для зрілої шкіри

Хоча старіння шкіри, нажаль, неминуче, існує безліч способів зберегти шкіру такою молодою, як ви себе відчуваєте. Час може змінити вашу шкіру, але існують продукти та хитрощі, щоб чудово виглядати.

Як робити макіяж для зрілої та ув’ядаючої шкіри

Завжди зволожуйте шкіру

Зволожуючий крем – найважливіша частина будь-якої процедури краси. Коли шкіра старіє, вона починає втрачати здатність утримувати вологу самостійно. Зволожуючий крем допомагає доповнити і зафіксувати зволоження, зберігаючи шкіру молодшою та запобігаючи розвитку тонких заломів та зморшок. Перед нанесенням та після зняття макіяжу слід використовувати зволожуючий крем для шкіри. Пошук правильного зволожуючого крему для вашої старіючої шкіри може бути трохи лякаючим, але з деякими методами спроб і помилок ви можете легко відстежити, що найкраще підходить для вашої шкіри. Найкращі зволожувачі нічні креми важчі, ніж ті, які вам знадобляться вранці. Перш ніж наносити макіяж, слід пам’ятати, що чим легше зволожувач, тим краще, адже багато легких зволожуючих хасобів можуть бути дуже ефективними.

Ви не можете приховати зморшки

Великою помилкою багатьох жінок є макіяж, що намагається приховати або заповнити зморшки та дрібні лінії. Все це призводить до привернення уваги до цих проблемних областей. Світлі та зволожуючі основи набагато кращі за темні кольори, які накопичуються та підкреслюють зморшки. Зосередьтеся на місцях, які не так схильні до зморшок, як під очима та внутрішні кути повік. Якщо ви зможете виділити ті ділянки шкіри, які вам подобаються, і прийняти шкіру такою, яка вона є, ви будете набагато краще виглядати. Існує безліч більш ефективних ніж косметика варіантів усунення або значного зменшення появи таких зморшок, як ботокс або шкірні наповнювачі.

Уникайте жирних засобів

Незалежно від того, скільки вам років, ви ризикуєте отримати вугрі від неправильних засобів для макіяжу. Обов’язково використовуйте некомедогенні продукти. Ці продукти призначені для того, щоб не закупорювати пори, і не призведуть до прищів. Забиті пори можуть бути непривабливими, навіть якщо вони не переростають в прищі.

Надайте пріорітет захисту від сонця

Незалежно від вашого віку, але особливо коли вам вже 40+, захист шкіри від пошкодження сонцем має вирішальне значення. Мало того, що сонячне ультрафіолетове випромінювання може пошкодити та пересушити шкіру, це також може спричинити рак. Рак шкіри може бути смертельним, якщо його не виявити і не лікувати. Багато засобів для макіяжу містять сонцезахисні компоненти з достатнім вмістом SPF, який добре підходить для щоденного використання. Але влітку або якщо ви багато часу проводите на вулиці, буде необхідний міцніший сонцезахисний крем. Ви можете нанести сонцезахисний крем під макіяж, і це збереже вашу шкіру молодшою та свіжішою.

Сховати тонкі губи

По мірі старіння шкіри губи часто стоншуються і втрачають багато своєї повноти. Унаслідок цієї втрати також є ймовірність втрати симетрію між верхньою та нижньою губами. Щоб протидіяти худорбі та цій асиметрії, вам слід знайти хороший олівець для губ. Використання зволожуючої помади та щітки для губ допомагає надати губам чіткіший контур і може забезпечити їм вкрай необхідну вологу.