выбрать картину

Багато людей використовують картини як доповнення до декору. Ця деталь завжди привертає увагу до себе. Вона відображає смак господарів, їх характер, переваги.
Важливо не тільки вибрати гарний атрибут в будинок, а підібрати його відповідно до загального оформленням в кімнаті. Потрібно враховувати також габарити приміщення. Можна купити картину абстракцію , і вона добре узгоджується з сучасним стилем. Картини з пейзажем добре виглядатимуть в стилі прованс, якщо повісити такий витвір мистецтва у вітальні. В кухню відмінно впишуться картини маслом натюрморт.

Вибираємо розмір

выбрать картину

Інтернет-галерея живопису пропонує великий асортимент картин на будь-який смак і розмір. При виборі цього елемента декору на стіну, потрібно враховувати також габарити кімнати. У велике приміщення можна дозволити повісити його значного розміру. Також можна зробити композицію з різних за величиною творів мистецтва.
У вузькому коридорі краще виглядатимуть модульні картини невеликого розміру. На кухні не варто вибирати великий за габаритами варіант. Середнього розміру полотно буде красиво виглядати над обіднім столом. Якщо кімната має погане освітлення, тоді додаткові лампи над цим предметом декору будуть не зайвими.

Гармонійне поєднання з предметами інтер’єру

выбрать картину

Є ще один аспект і його радять враховувати дизайнери – це правильно поєднувати полотно з предметами, над якими вони будуть висіти. При виборі полотна потрібно правильно підбирати ширину вироби. Приклад: якщо воно буде розташовуватися в спальні, то краще для нього місце – це над ліжком. Ширина твори мистецтва повинна бути не менше ніж довжина головах у ліжку.
Якщо не враховувати ці фактори, тоді візуально буде помітно невідповідність. Ця частина декору буде губитися на загальному тлі. Цього ж принципу слід дотримуватися і для інших предметів обстановки: стіл обідній або журнальний, комод, консоль, тумбочки. Якщо під полотном стоїть диван, тоді ширина полотна повинна бути не менше ніж третину його довжини.
Що робити, якщо обрана картина меншого розміру? Тоді слід зробити композицію і підібрати їй кілька схожих за колірною гамою і сюжету «компаньйонів». Два або три твори мистецтва будуть виглядати ефектно, якщо розмістити їх правильно і симетрично. Наприклад, якщо одне полотно довге, тоді під ним можна розмістити два – меншої довжини.