Самые красивые женские туфли

Очевидно, наскільки туфлі прикрашають жіночі ніжки. За допомогою них можна додати собі абсолютно різний стиль: елегантний, офісний, повсякденний, вечірній, молодіжний. Можна варіювати зростання за допомогою висоти каблука, візуально подовжувати або вкорочувати ноги, робити їх стрункішою або повніше – просто цілий набір варіантів!

Жіночі туфлі були популярні у всі часи, особливого ж різноманітності в видах і стилях моделі досягли в нашому XXI столітті. Яких тільки дизайнів не придумали! У кожної дівчини в арсеналі обов’язково повинні бути наступні типи туфель:

  • чорні на підборах шпильці – відмінно підійдуть під святкові заходи, а також не будуть зайвими і на діловій зустрічі;
  • туфлі на плоскій підошві або невеликій танкетці;
  • з високим, але стійким каблуком різного кольору і моделей.

Маючи навіть три пари, можна відповідати практично будь-якій ситуації і гармонійно поєднувати їх з будь-яким нарядом. У туфель є багато колег, які придумали сучасні дизайнери. Серед них такі модернізовані види, як:мокасини;

  • лофери;
  • балетки;
  • човники;
  • сабо;
  • сандалі;

Всі ці різновиди жіночого взуття охоплюють практично всі можливі сфери діяльності власниці. Під будь-який наряд, різні заходи і випадки життя можна підібрати собі пару туфель або їх родичів. Навіть спортивний варіант серед них і то знайдеться. Це, звичайно, великий плюс з боку дизайнерів. Адже завдяки їх фантазії сьогодні кожна охоча може стати володаркою саме тієї пари, в якій їй буде і зручно, і комфортно. Виглядати природно, підкреслити свій неповторний стиль і бути ефектною, привертати увагу – все це допоможуть зробити різні види туфель.

Бажано, щоб в наборі у кожної дівчини були різні за стилями і забарвленням моделі туфель. Так, наприклад, для тих, хто вважає за краще носити каблук, високий або низький, нарівні з такими парами потрібно отримати і взуття на танкетці. Це дозволить виглядати різноманітно і неординарно. Навпаки, тим, хто вважає за краще відмовлятися від каблука слід придбати пару з його наявністю. Нехай він буде не шпилькою, а прямокутним, проте не менше 7 см.

Таким чином, будь-яка дівчина зможе міняти стилі і бути неординарною, яскравою і красивою в будь-якій обставини, при будь-якому виді діяльності.