Самые сексуальные купальники с высокой талией


Від відпочинку біля басейну до розніженого лежання на пляжі, ви не помилитеся, якщо віддасте перевагу купальнику з високою талією. Так що, якщо ви збираєтеся у відпустку або вам потрібно оновити свій літній купальний гардероб, це керівництво по стилю для вас.

Роздільні купальники з високою талією

Симпатичні, кокетливі і практичні купальники з двох частин необхідні для будь-якого відпустки. Незалежно від того, який колір чи малюнок ви віддаєте перевагу, ці купальники – відмінний вибір для будь-якого типу статури. Виберіть форму і виріз ліфа, який вам подобається і справа зроблена.

Раздельные купальники с высокой талией

Плавки з високою талією

Поглянь! Іноді пара плавок з високою талією – все, що вам потрібно, щоб завершити милий морської ансамбль. Комбінуйте і підбирайте улюблені топи, щоб образ став свіжим і захоплюючим, або зробіть їх повсякденними, поєднуючи їх з укороченою сорочкою для невимушеній пляжної атмосфери.

Плавки с высокой талией

Купальник з шортами

Не всі купальники з високою талією повинні показати багато шкіри. Купальники шорти не тільки дозволяють відчувати себе комфортно, але і виглядають супер мило. Ці чудові шортики, від естетики ретро до чогось натхненного серфінгомм, неодмінно вам підійдуть!

Купальник с шортами

Вантажні ретро купальники

Від натхнених Мерилін двох частин купальника до чогось, що виглядає прямо як з Pin Up 60-х, вантажні ретро купальники з високою талією грайливі і прекрасні. Вибери класичний рубіновий червоний купальник або що-небудь з воланами на ліфі або навіть з поясом, щоб підкреслити талію. У будь-якому випадку, ти будеш самою класною дівчиною на пляжі!

Винтажные ретро купальники

Сексуальні купальники з високою талією

Покажіть своє гарне тіло в сексуальних купальниках з високою талією. Від купальників із середнім вирізом до глибоких вирізів ці купальники обов’язково привернуть увагу. Будьте вишуканою в повністю чорному ансамблі, або яскравою в мереживній комплекті. Пам’ятайте, що сексуальність – це все про впевненість в собі, тому готуйтеся приймати компліменти.

Сексуальные купальники с высокой талией

Купальники з високою горловиною

Підкресліть плечі купільніком з високою горловиною. У поєднанні з бікіні з високою талією ви будете виглядати дивовижно. Поєднуйте обнотонний низ з цаетним верхом або наоброт, що не ізбешайте квіткових принтів. Ви прекрасні!

Купальники с высокой горловиной