Уже сегодня вы можете оценить образы украинских и мировых дизайнеров онлайн.

Першим партнером проєкту Good Style, мобільного додатка, що дозволяє приміряти одяг віртуально, стала мультибрендова платформа SiaSpace. Вже сьогодні ви можете оцінити образи українських і світових дизайнерів онлайн.

Анастасія Пилипишина і Інна Єлісєєва, засновники маркетплейса, висловили свою точку зору з приводу віртуальної примірки:

“У SiaSpace.com представлені колекції 70 українських і світових дизайнерів. Внаслідок їх ретельного відбору кожен образ стає справжнім витвором мистецтва.

Щоб покупцям було комфортно купувати у нас, ми постійно працюємо над впровадженням нових рішень. Зараз вони можуть приміряти дизайнерські речі віртуально разом з Good Style. Якщо раніше примірка була доступна тільки на території шоу-румі, то сьогодні примірочною став гаджет. Людина додає фотографію, вибирає одяг і оцінює свій образ. Просто, зручно і швидко все, що потрібно!

Good Style: позиціювання і можливості сервісу

Це перше у світі фіджі тал додаток. Мультибрендова віртуальна примірювальна, функціонал якої дозволяє користувачеві побачити, як на ньому буде сидіти конкретна річ з інтернет-магазину. Знайти, приміряти й купити в будь-якому місці, в будь-який час дня і ночі.

Крім примірки, додаток дозволяє створювати новий гардероб на базі існуючого. Good Style – багатофункціональний сервіс, але простий у застосуванні. Навіть діти освоюють його миттєво. Кирило Сидорчук, виконавчий директор Good Style, прокоментував своє рішення вийти на український ринок:

“Прийнявши рішення вийти на ринок UA, ми приступили до пошуку першого партнера. Розглядали можливість колаборації з одним з трьох найбільших маркетплейсов. Як і планували, почали роботу з SIASPACE. Ми раді такому сильному партнеру, цінуємо його довіру і готовність брати участь в спільному пілотному проєкті. Ми впевнені, що в найближчі роки віртуальна примірка одягу, взуття та аксесуарів займе ключову позицію в досвіді онлайн покупців. Ми відкриті до співпраці й сміливих експериментів”

Додаток доступний користувачам Android і IOS. Якщо ви зацікавлені стати партнером проєкту або потрібна консультація, пишіть на ceo@vipit.by