Выбираем зимний аромат

У більшості людей період зимових холодів асоціюється з сірим небом, холодним вітром і довгими ночами. У цей період у більшості людей спостерігається пригнічений настрій і навіть напади депресії. Щоб якось зарядиться позитивом і хорошим настроєм, існує багато способів, серед яких парфумерія займає не останнє місце.

Сучасний парфумерний ринок неймовірно широкий і різноманітний і в його складі достатньо велике значення має категорія зимових ароматів. Якщо вивчити асортимент ароматів будь-якого парфумерного або ж модного бренду, то в його складі ви завжди можете знайти чуттєві, глибокі і шлейфові аромати, які відмінно підійдуть для зимових днів.

Для зимових днів найкраще підійдуть пряні і східні аромати

Для зимових днів найкраще підійдуть пряні і східні аромати, які ще прийнято називати орієнтальними. Такі парфуми практично завжди мають чуттєвий, глибокий і довготривалий шлейф, який немов теплий шарф зігріє вас в найхолодніші дні.

Орієнтальні аромати нагадають вам про спекотних східних країнах, де практично круглий рік тепла погода, яскраво світить сонце, а строкаті ринки сповнені всіляких прянощів, фруктів і екзотичних товарів.

У більшості парфумерних магазинів, східні духи виготовлені на основі високоочищеного спирту. Але якщо ви відвідаєте спеціалізований магазин, де продаються традиційні східні аромати, то ви зможете там придбати парфум на основі сандалового масла. Такі аромати стоять вельми недешево, але зате вони володіють воістину феноменальною стійкістю і глибиною звучання.

Взимку так само відмінно підійдуть парфумерні аромати, звучання яких подібно натуральному шовку – легке і прохолодне. Якщо вас зацікавив такий тип парфумерних ароматів, то вам варто звернути увагу на ті композиції, в складі яких присутні акорди полину й ангелики. Такі композиції чудово звучать в морозну погоду, створюючи дивовижний ефект.

Так само взимку чудово будуть звучати гурманські парфумерні аромати, які в своєму складі можуть мати нотки ванілі, топленого цукру, шоколаду, кориці або кави. Так само в таких композиціях можуть цілком бути присутнім алкогольні нотки рому, бренді або коньяку. Такі аромати зможуть створити неповторну атмосферу затишку, теплого пледа і потріскує вогню каміна. Вищезазначені аромати найчастіше в описах ароматів називають гурманськими або ж ванільними.