Обручальные кольца: заказать изготовление или купить в магазине?

Весілля – одна з найголовніших життєвих подій для закоханих. Загальна підготовка до цієї події найчастіше проводиться протягом декількох місяців (іноді протягом року). За це можна назвати те, що всі закохані пари хочуть, щоб свято вдалося на славу, запам’ятався гостям. У процесі організації свята має значення кожен аспект: місце події, час, дрес-код. Однак, є один аксесуар, який залишається з закоханими назавжди, – це кільця, якими чоловік з дружиною обмінюються в період власного весілля.

При подборе данных украшений пары сталкиваются с различными нюансами. Главный нюанс – заказать обручальные кольца или купить в магазине.

Переваги, недоліки покупки та замовлення обручок

Покупець розмірковує про те, що так просто, адже придбати обручки у продавців. Однак, той факт, що даний ювелірний виріб вибирається один раз і назавжди, змушує з більшою уважністю підійти до питання підбору. У період, коли закохані вибирають обручки для весілля, їм доводиться заходити в кожен магазин ювелірних прикрас у своєму місті. Даний факт обумовлений тим, що у продавця просто може не бути необхідного розміру. Крім того, є конфлікт пропонованого вибору, побажань молодят.

У реальності, часто вітрини торговельних точок включають досить банальний, невеликий вибір обручок. Слід брати до уваги, що прикраса може не відповідати статусу покупців. Якість може не відповідати ціні товару.

Серед цих нюансів підбору прикрас для весілля замовлення обручок – найзручніший, простий вихід. Виробництво обручок – гарантія отримання:

 • оригінального дизайну;
 • потрібного розміру і ширини;
 • унікального колірного відтінку золота.

Ви можете самі підібрати якість каменів, їх кількість.

Крім цього, Ви можете отримати різні бонуси: подарункові сертифікати, розширену гарантію, гравіювання, упаковку товарів на безоплатній основі.

Гарна обручка з індивідуальним дизайном можна придбати виключно шляхом замовлення. В результаті покупець має максимальну комплектацію, якщо вирішує зробити замовлення прикрас в ювелірній майстерні. Якщо говорити чесно, можна знайти недолік і в процесі індивідуального замовлення. Період виготовлення обручка може включати до тридцяти днів. Він визначається особливостями дизайну, який підбирає пара. Буде необхідно трохи терпіння. В цьому випадку отриманий результат перевищить очікування.

Крім покупки вишуканого ювелірного виробу, передбаченого замовлення обручок з власного золота. Це хороший шанс економії коштів під час приготування до свята. Адже процес передбачає пристойні фінансових витрат для молодят.

1 з плюсів замовлення прикрас в майстерні – коригування їх вартості. Можна підібрати різні вставки для виробів, придбати обручки з діамантами, іншими каменями з дорогоцінних, напівкоштовних матеріалів. Покупці можуть самі робити замовлення на розмір каменів, кількість. Даний фактор має значення в процесі виготовлення діамантових виробів. Розмір таких каменів прямим чином визначає їх вартість.

Серед плюсів придбання обручок:

 • швидка покупка,
 • примірка перед придбанням виробів.

Серед недоліків покупки можна відзначити наступне:

 • неможливість підбору інших типів дизайну,
 • стандартний вибір розмірів;
 • присутність необхідного розміру, колірного відтінку лише в день придбання,
 • вибір зі стандартних моделей обручок,
 • консультувати покупця може лише продавець.

Серед переваг замовлення обручок в майстерні:

 • індивідуальний підхід до клієнтів,
 • можливість підбору оригінального дизайну,
 • обговорення власного замовлення, коригування бюджету,
 • консультування ювелірних експертів майстерні.

Недоліки замовлення прикрас:період виробництва:

 • від п’яти до тридцяти днів,
 • можна приміряти прикрасу лише на завершальному етапі виробництва.

Купувати обручки або робити замовлення у ювелірів – це виключно вибір нареченого і нареченої. Необхідно враховувати, що прикраса купується на довгий період. Відповідно, до вибору виробів потрібно ставитися максимально уважно. Молодята повинні вибрати обручки, які зручно відчуваються на пальці, з огляду на власний стиль.