Особенности выбора виниров. Показания и противопоказания

Хто не мріє про ідеальну білосніжну посмішку? Завдяки інноваційним методам реставрації зубів, сьогодні стало можливим за допомогою тонких пластинок, які називаються вінірами, отримати максимально естетичний результат.

Що таке вініри і в чому їх особливість? Про це редакцію нашого сайту розповіли стоматологи столичної клініки Кью Клінік. Сучасне обладнання, новітні методики лікування зубів, індивідуальний підхід, стильна обстановка клініки та приємне спілкування з усією командою дорослими, і маленькими пацієнтами.

Дізнатися про послуги Кью Клінік, записатися на прийом в режимі онлайн або скористатися зворотнім зв’язкові можна, перейшовши за посиланням https://qclinic.com.ua/.

Вініри являють собою найтонші пластинки, які накладаю на фронтальну частину зубів. Кріпляться такі протези, завдяки спеціальному розчину, що дозволяє в найкоротші терміни скоригувати форму і колір зубів.

Коли показані вініри?

Показаннями до установки тонких пластинок є:

  • Сколи та тріщини в зубному ряду
  • Викривлення зубів, неправильне їх розташування
  • Різниця в кольорі
  • Дефекти емалі на передніх зубах
  • Диастема (щілини між зубами)
  • Велика кількість пломб / реставрацій на поверхні зубів

Види вінірів

Виділяють два доступних методу протезування:

  • ортопедичні пластинки з кераміки
  • терапевтичні – з композитних матеріалів

Перші – найбільш естетичні, тому, що крім ідеального зовнішнього вигляду, вони мають тривалий термін експлуатації, надійність і широкий вибір за колірною гамою, що спрощує підбір відтінку ідентичного природним зубам.

Якщо терапевтичні мікропротези встановлюються відразу в кабінеті доктора (за один прийом), з наступним шліфуванням і поліруванням, то установка ортопедичних виглядає трохи складніше.

Виды виниров

Зробити реставрацію за одне відвідування стоматологічного кабінету неможливо, бо після обточування зубів робиться зліпок, на основі якого буде виготовляється вінір в зуботехнічній лабораторії. На кінцевому етапі здійснюється їх фіксація. Як правило, вся процедура триває кілька днів. На цей час лікар-ортопед встановлює пацієнтові тимчасові конструкції.

Протипоказання

Перш ніж встановити вініри, пацієнтам рекомендовано усунути проблеми з неправильним прикусом і бруксизмом.

Для надто зруйнованих передніх зубів і зон пломбування, які перевищують 50% від загальної поверхні стоматологи рекомендують розглянути установку коронок або інші варіанти протезування.