Колись кепки були виключно чоловічими аксесуарами. Однак з деякого часу ці вироби стали все частіше бути присутніми в жіночому гардеробі. І це зовсім не дивно, адже це досить стильний і привабливий головний убір, здатний забезпечувати максимальний захист від вітру, негоди та атмосферних опадів.

Звичайно ж, світовий ринок пропонує великий вибір кепок різних фасонів і моделей. Тому перед покупкою дуже важливо розібратися з деякою інформацією.

Насамперед хотілося б поговорити про кепку гаврош, яка має певні особливості. Тут доводиться говорити про об’ємну верхню частину і невеликий козирок. Таким чином, цей виріб добре утримується на голові, не спадаючи при сильному вітрі.

Жокейки є певними моделями, у яких залишається непомітним перехід від козирка до круглого казанка. Крім цього тут доводиться говорити про практично непомітні шви. При цьому до основних особливостей таких виробів можна віднести жорсткість форми та елегантний зовнішній вигляд.

Також особливою поширеністю користуються кепки з вушками, які здатні надавати загальному образу особливої грайливості та пустощів. Крім цього, при використанні такого головного убору можна розраховувати на додавання оригінальності та креативності вигляду.

Хуліганки є окремими моделями кепок, які можуть бути представлені у двох варіантах. При цьому хоч би що там було кожен окремий виріб здатний надавати загальному образу певної зухвалості та безпосередності.

А ось в’язана жіноча кепка більше схожа на берет. А все тому, що тут доводиться говорити про відсутність твердого козирка. Таким чином, йдеться про досить цікавий головний убір, виробництво якого здійснюється з використанням якісного та безпечного матеріалу.

Насправді важливо розуміти, що зимові моделі кепок виготовляються за допомогою певної сировини. Зокрема, тут доводиться говорити про шерсть, драп, хутро, шкіру і замшу, яка також утеплюється за допомогою овчини або флісової підкладки. Однак особливою популярністю користуються вироби, що мають спеціальні відвороти, завдяки чому з’являється можливість забезпечити повноцінний захист вух від негоди.

Підбиваючи підсумки, хотілося б сказати, що під кожну окрему модель кепки підбирається верхній одяг. Наприклад, якщо говорити про головний убір гаврош, він ідеально поєднується з пуховиками або пальто. Що стосується жокейки, вона чудово гармонує з класичним пальто, завдяки чому створює справді елегантний образ.