Пилинг - эффективный уход за кожей

Пілінг є процедурою в результаті якої відбувається відлущування шкіри від клітин, які раніше ороговіли. Саме пілінг займає досить важливе місце в косметології, адже за допомогою його застосування можна значно поліпшити зовнішній вигляд шкіри обличчя, зони декольте і рук, не відчувши при цьому ніякого болю і дискомфорту. Пілінг шкіри можна легко контролювати, тобто знімати, тільки те, кількість шаром епідермісу, який максимально деформовані. При цьому інші шари шкіри залишаються повністю неушкодженими і абсолютно цілими.

Показаннями до проведення процедури пілінгу можуть послужити:

 • досить часте безпричинного появу прищів або гнійників;
 • шкірна пігментація;
 • колір шкіри, які має тьмяний відтінок;
 • невеликого розміру шрами і рубцеві зміни;
 • шкіра проблемного типу особливо шкіра, яка схильна до жирності;
 • поява зморшок.

Пілінг розділяється на кілька категорій:

 1. Очищення особи, яка проводиться без впливу фізичного характеру, тобто відбувається видалення тільки невеликого епідермального шару, при цьому значно поліпшується колір обличчя, йдуть вугри і шкіра стає шовковиста і рівна.
 2. Очищення поглибленого типу, при якій застосовуються спеціальні речовини хімічного походження. Відбувається видалення зморшок дрібного характеру, а також невеликих рубцевих утворень. Ороговілий шар досить якісно отшелушивается такий вид пілінгу має назву середній.
 3. Пілінг глибокого типу – за допомогою цього типу відбувається зачіпання найглибших шарів епідермісу. Відбувається повне згладжування наявних зморшків і шрамів на обличчі.


Пілінг також поділяється на основні групи:

 1. Пілінг хімічного типу – цей вид належить до поверхневого використання. Для его можуть застосовувати очищення за допомогою кальцію хлористого, різні фрукти, а також мигдаль.
 2. Всі різновиди пілінгів хімічного типу в основному не впливають на лицьову поверхню агресивно. Вони ідеально підходять для жінок, які мають досить дрібні недоліки на шкірі, це можуть бути зморшки, прищики. Після проведення кількох сеансів результат видно, як говориться, у наявності. Шкіра стає м’якше, має шовковистий відтінок і досить гладку поверхню.
 3. Пілінг механічного впливу – цей вид відносять до процедур глибокого і середнього впливу. Найбільш часто для його проведення використовується обладнання додаткового характеру. До таких типів можуть відносити саліцилові, а також лазерні пілінги.