путешествие в ирландию

Дивно, що на нашій планеті залишилися такі чудові куточки. Тут немає натовпів настирливих туристів, тут можна забутися і відпочити від галасливого життя в мегаполісах, а при бажанні – повеселитися в приємному товаристві.

Своєю природною красою Ірландія зобов’язана помірного атлантичному клімату, країну омиває Гольфстрім, там цілий рік тепло. Ірландія – країна нескінченно зеленого кольору: від насичено-болотного, до ніжно-салатового. А ще синьо-фіолетові скелі, протикали вершинами невагомі хмари на фоні вічно блакитного неба, і смарагдові хвилі океану, що омиває золоте узбережжі. Але погода змінюється відчайдушно швидко: дощі теплі, хмари рвані, а сонце діє в режимі коротких спалахів.

путешествие в ирландию

Звичайно, можна зупинитися в готелі, але Ірландія відкриється для вас з неймовірно гостинній боку, якщо ви вирішите зняти кімнату в сімейному пансіоні. Гостей господарі приймають, як членів сім’ї, балуючи їх увагою і смачною домашньою їжею.

Ну, а краще притулок для тих, хто любить жити красиво і може собі це дозволити, – справжній середньовічний замок. Як правило, на додачу до ліжка під балдахіном і вальяжной бесіді біля каміна ви отримуєте неквапливі прогулянки по території з фонтанами, парками і чудовими садами.

путешествие в ирландию
Ірландія чарівна тим, що тут можна легко байдикувати або насолодитися звичайними справами. Наприклад, відправитися на рибалку на благенькому червоному судні і зловити собі смачну вечерю або полежати на зеленій травичці, мружачись на сонечку. А яке задоволення прогулятися по маленьким провінційним містечком … поглядав на старовинні вивіски, перекинутися словом з усміхненим пекарем і купити у нього випічку, приготовлену за старовинними рецептами.

путешествие в ирландию

Не гріх заглянути і в справжній ірландський паб. І справа навіть не в темному Гіннеса. Справжню атмосферу ірландського пабу створюють його завсідники – руді, бородаті і надзвичайно музичні хлопці.

До речі, типова помилка думати, що Ірландія – це гігантський «союз рудих». Все складніше: половина народу – кельти, інші – англосакси. А втім, відрізнити одних від інших досить проблематично.

путешествие в ирландию
Похитати по ірландським селах, варто відправитися в Дублін – місто, в якому велична архітектура мирно сусідить з кривими середньовічними вуличками, і де мало що нагадує про розкіш минулої епохи.

Чим зайнятися в Дубліні? Потолпіться разом з народом на головних вулицях міста, випити айриш кави в одному з вуличних кафе і знову піти в паб. У Дубліні, якщо в кожному шинку випивати по пінті, можна в день проходити виключно по одній вулиці.

путешествие в ирландию

А щоб розважитися на повну котушку, в Ірландію варто приїхати 17 березня – День святого Патріка – коли тільки лінивий рудий ірландець не вдягає рогаті шапки і не п’є пиво.