Існують різні фасони суконь, які подовжують силует та підкреслюють ваші найкращі риси. Отже, при покупці весільного плаття ми допоможемо вам знайти ідеальну сукню.

Оскільки кожна дівчина хоче виглядати ідеально в день свого весілля, пропонуємо звернути увагу на такі поради про те, які весільні сукні найкраще підходять невисоким нареченим.

Вузький силует

свадебное платье L106

Мініатюрній нареченій необхідно враховувати, що її весільне плаття має бути вузьким. Не купуйте пишні моделі, тому що в великій кількості спідниць ви можете просто загубитися. Досвід показує, що вузький силует йде навіть нареченим з неідеальною фігурою, бо зорово збільшує зростання і підкреслює переваги фігури. Силует-футляр – ідеальний вибір.

Якщо наречена хоче більш обтислу сукню і не любить сукні-футляри, можна залишити верх сукні вузьким, зробивши акцент на грудях і талії, і вибрати легку спідницю, що струмує. Хороше рішення – вбрання у стилі ампір. Бо талія тут досить висока, це робить ваші ноги довшими. Однак намагайтеся уникати моделей із заниженою лінією талії, оскільки вони зорово вкорочують ноги.

Діагональні рюші

свадебное платье KL-13

Рюші – це чарівний спосіб для сукні створити талію там, де її навряд чи можна виділити, або приховати деякі менш привабливі пропорції. Він може перетворити ваш торс і додати або мінімізувати деталізацію в залежності від сукні.

Правильна довжина

свадебное платье /Nyasa

Насамперед довжина вбрання надзвичайно важлива. Кращі сукні для весілля не повинні бути як надто короткими, так і надто довгими, тому що обидва вони зроблять акцент на зростанні нареченої. Тому подбайте про те, щоб обрана модель підійшла вам за зростанням.

Рукава

свадебное платье /Shala1

Зі смаком продемонструйте свою шию та плечі у весільній сукні без рукавів. Є багато стилів без рукавів на вибір, у тому числі без бретельок, з тонкими бретельками, ілюзорні вирізи та рукави з відкритими плечима. Якщо вам потрібні рукави, виберіть коротшу спідницю, яка підкреслить ваші ноги і подовжить вашу фігуру.

Виріз

свадебное платье /Patricia

V-подібні вирізи – гарний вибір для невисоких наречених, оскільки вони збільшують зростання. Це одні з найкращих весільних суконь для наречених невисокого зросту, але з гарними грудьми. Якщо у вас невеликі груди, ви можете шукати сукні з відкритими плечима, на тонких бретелях або без них.

Взуття

Советы о том, как выбрать свадебное платье для миниатюрной невесты

Нареченій потрібно дуже ретельно вибирати весільні туфлі. Вони обов’язково повинні бути на високих підборах, тому що таке взуття додає зростання. Але ми не рекомендуємо вам одягати шпильки, щоб почуватися комфортно весь день. Крім того, туфлі на шпильці погано поєднуються із сукнями-футлярами.

Якщо ви не звикли носити підбори, розгляньте туфлі на танкетці або платформі, які зроблять вас трохи вищими. Так само зав’яжіть волосся в зачіску, яка додасть росту. Зовнішній вигляд також буде відповідати офіційності та стилю вашої сукні.

Простота

Советы о том, как выбрать свадебное платье для миниатюрной невесты

Чим менше, тим краще для мініатюрних наречених – вибирайте весільну сукню у стилі мінімалізм. Уникайте великих об’ємних деталей, таких як великі банти. Крім того, тримайтеся трохи далі від пишного вбрання, довгих прикрашених шлейфів і фати.

Уявіть собі ніжну квітку, оточену шарами зелені. Важко розглянути квітку крізь усі навколишні деталі. Це аналогія для мініатюрних наречених.