дневной макияж


При світлі дня все видно. І тому приховувати недоліки своєї зовнішності днем ​​важче, ніж увечері. Чи не звучить це закликом маскуватися вдень набагато інтенсивніше? Якщо так – прошу вибачення, тому що мова-то якраз про зворотне – умінні зберігати баланс між стриманістю в декоративній косметиці і майстерним макіяжем.

У чому ж полягає такий макіяж? Мабуть, в одному-єдиному правилі: при денному освітленні засобами косметики підкреслюються природні гідності особи і затушовуються деякі недоліки. А ось намагатися залучити на допомогу весь арсенал декоративних засобів – велика помилка. Денне світло не терпить контрастних цветотеней, зухвало яскравих фарб.

дневной макияж

Є кілька простих правил і прийомів, які немов підказуються самою природою. Наприклад, як робити макіяж при тьмяному або навіть яскравому електричному освітленні? Потрібно братися за справу лише за тієї природному освітленні, для якого і наноситься косметика. Інакше ефект може бути зворотним.

Робимо правильно денний макіяж

дневной макияж
Добре, коли шкіра обличчя молода і здорова. У такому випадку досить нанести зволожуючий крем, підвести очі олівцем і нафарбувати губи ніжним непомітним блиском. На жаль, це швидко проходить багатство. В реальності потрібно тональний крем-основа: при нормальній шкірі обличчя достатньо взяти легкий крем з мерехтливим відтінком, деколи його досить нанести на область шкіри навколо очей і злегка розтушувати до скронь. Для сухої шкіри кращий більш інтенсивний крем із зволожуючим ефектом. Залежно від відтінку шкіри і форми обличчя можуть бути підібрані різні тони крему: світлі – для чола та щік, темніші – для лінії підборіддя. Шию тонувати не рекомендується, її досить припудрити. Ще один штрих – рум’яна. Їх тон і інтенсивність залежить від форми і кольору обличчя. Тим, у кого обличчя, як кажуть, кров з молоком, навряд чи потрібно рум’янитися. А ось блідим панночкам це просто необхідно. Якщо ще є мішки або круги під очима, їх можна замаскувати недбалим мазком пензля вздовж скул, від середини особи вгору до скронь.

дневной макияж

Коли тональний крем нанесений на обличчя, на черзі – денний макіяж очей. Для того, щоб зробити їх більш відкритими і виразними, краще обвести краю століття світлим консилером, і лише потім перейти до тіней. Зазвичай береться в одній колірній гамі кілька відтінків тіней, від темного до світлого. Більш темні тіні на носяться безпосередньо на самі повіки до складочки. Далі – більше світлий тон, а під бровами – самий світлі і навіть білі тіні роблять погляд більш відкритим, при цьому брови здаються вище.

красивый дневной макияж

До речі, брови завжди повинні бути в порядку. Ніяка косметика не врятує, якщо брови запущені, відросло або погано скориговані. При рідкісних, безформних бровах краще користуватися сухим олівцем для непомітного підфарбовування між волосками.

дневной макияж

Тепер повертаємося до очей. Наступний етап – підведення олівцем. Знову ж таки, в залежності від форми і величини очей підводка буває різною. При маленьких очах стрілки можуть бути досить вираженими, щоб підкреслити і збільшити очі. Притому обводити можна повністю нижню і верхню повіку. При широко розставлених очах стрілку слід починати з середини століття і плавно тягнути до зовнішнього куточка. Після олівця настає черга туші, і все, в общем-то, знають, як зробити макіяж очей – зрозуміло, про густому шарі туші не може бути й мови.

дневной макияж

Ну, і як обійтися без належної нагоди губної помади? Яскраві кольори, звичайно, більше підходять до вечірнього вбрання, а й днем вони не забороняються, якщо того вимагає будь-яка деталь в одязі, аксесуарах або біжутерії. Щоб не поправляти помаду кожну хвилину, можна скористатися однією хитрістю. Губи нафарбувати густим шаром помади ще до виходу з дому, промокнути серветкою, припудрити губи і знову нанести помаду. В такому випадку помада протримається довго.

Ось, власне, і все. Пара крапель денних духів – і ви у формі. Вдалого дня!