Професійна косметика Крістіна

Життя сучасної жінки тісно пов’язано з використанням косметики, адже доглянутий зовнішній вигляд – це вже частина успіху.
Але серед широкого різноманіття косметичних засобів, якими майорить ринок бьюті-індустрії, легко заплутатись та обрати не підходящий продукт або продукт не відповідної якості. Тому варто звернути увагу на професійну косметику Крістіна із Ізраїлю.

Професійна косметика Крістіна дуже популярна серед косметологів та їх клієнтів.

Чим же завдячує бренд Christina такому успіху?

  • По-перше, це – синергетичне поєднання інноваційних технологій та високоякісних натуральних інгредієнтів, яке в поєднанні має неперевершений результат.
  • По-друге, асортимент бренду нараховує більше 300 засобів, що об’єднані більш як в 11 серій, які можуть позбавити від багатьох недоліків, притаманних різним типам шкіри.

Вся косметика Крістіна виробляється тільки на власному підприємстві в Ізраїлі, де особлива увага приділяється строгому дотриманню відповідних стандартів якості. Також бренд не застосовує у виробництві придбані у сторонніх постачальників компоненти. Спеціалісти бренду вирощують натуральні інгредієнти на власних полях та розробляють інноваційні компоненти у власних лабораторіях.

Бренд створений професійним лікарем-косметологом Крістіною Мірьям Зехаві та її чоловіком. Засновниця бренду вивчала косметологію у Франції, Італії, Німеччині, також працювала в опіковому центрі, де вперше побачила дію гіалуронової кислоти на шкіру людини, після чого однією з перших застосувала її в косметології. Також при створенні косметики бренду використовуються різноманітні високоефективні компоненти, такі як пептиди, NMF (натуральний зволожуючий фактор), ретинол і т.д.

Вся косметика Крістіна має цілеспрямовану дію. Тобто кожна лінійка засобів бореться з певною проблемою. Наприклад, якщо це серія для жирної шкіри (Comodex), то всі засоби Comodex націлені на вирішення проблем притаманних даному типу шкіри. Якщо це відбілюючі препарати (серія Illustrious), то вони ефективно борються з пігментацією. На відміну від косметики широкого застосування. Вона більш універсальна, але гірше вирішує певну проблему.

Косметика Крістіна – гіпоалергенна та не тестується на тваринах.

На сьогоднішній день косметика бренду асоціюється з усім новітнім, що з’являється у сфері косметології, адже спеціалісти Крістіна не зупиняються на досягнутому і кожен день створюють нові унікальні засоби, щоб зробити кожну жінку ще красивішою та впевненішою у власній чарівності.