красивые женские волосы


Красивими і здоровими волоссям по праву може пишатися кожна жінка. Однак на сьогоднішній день безліч факторів згубно впливають на стан і зовнішній вигляд волосся. Неправильне харчування, стреси, систематичні фарбування, завивки, укладання, невідповідний шампунь, вплив навколишнього середовища – цей список негативних чинників є неймовірно довгим. На щастя, існує і чимало способів допомогти своєму волоссю не тільки чудово виглядати, але і бути здоровими. Безперечно, не варто забувати про, всім відомих принципах здорового способу життя, регулярному вживанні вітамінів, правильне харчування. Ці умови є найважливішими для здоров’я не тільки волосся, але і всього організму. Крім цього існує кілька важливих правил при догляді за волоссям:

Правило №1

правильное мытье головы

Використання тільки підходять під ваш тип волосся шампунів, бальзамів, кондиціонерів та інших засобів догляду;

Правило №2

Застосування засобів термозахисту при регулярних укладаннях.

Правило №3

маски для волос

Харчування і зволоження волосся. Час від часу необхідно робити живильні маски, які будуть заповнювати недолік вологи і відновлювати пошкоджені волосся. Прекрасно справляються з цим завданням горіхове і реп’яхову масла. Живильну маску не так складно приготувати самостійно, їх рецепти легко знайти в інтернеті.

Правило №4

Для пробудження сплячих волосяних цибулин і активізації росту волосся допоможе масаж шкіри голови. Для цього добре підійде звичайна дерев’яна гребінець. Досить просто розчісувати волосся перед сном протягом 7 хвилин;

Правило №5

уход за волосами

Все більшою популярністю користуються лосьйони для волосся, які можна або придбати в магазинах, або приготувати самостійно. Важливо пам’ятати про системність і регулярності. Будь-який спосіб є ефективним, якщо буде проводитися не періодично при виникненні бажання, а регулярно (курсом), тоді і результату не доведеться довго чекати.