Сучасні модні стоматологічні клініки пропонують всім своїм клієнтам унікальну можливість легко, безболісно і швидко навчитися вибілювати власні зуби в домашніх умовах.

Красива посмішка і здорові зуби – обов’язкова умова успішної людини. Важливо своєчасно привести в порядок свою ротову порожнину і постійно підтримувати її в належному гігієнічно-чистому стані.

Посміхнися, і все вийде

домашнее отбеливание людей

Посмішка здатна окриляти свого власника, а також приносити тільки позитивні емоції оточуючим. Щасливий сміх – це ознака безтурботності, удачі і благополуччя. Як добре, коли людина розуміє це і прагне цінувати своє здоров’я. Сучасна стоматологія пропонує тільки ефективні методи відбілювання зубів на дому. А, як відомо, такий спосіб власної корекції є найзручнішим, так би мовити – не виходячи з дому.

Капи для відбілювання зубів виготовляються на індивідуальній основі. По відбитку щелепи пацієнта створюється гіпсовий макет. Далі виконується депо і проводиться штампування і вирізання капи.

Відбілювання зубів в домашніх умовах

Дана процедура, як правило, триває протягом 10-20 днів, все залежить від початкового кольору емалі. Також лікарі стверджують, що максимального ефекту можна домогтися, якщо застосовувати відбілюючий гель з каппой протягом всієї ночі. Але ось тільки технологію такої корекції посмішки в індивідуальному порядку встановлює тільки лікар.

Зверніться по допомогу до фахівців і насолоджуйтеся зручним способом естетичної корекції зовнішності.

Вдома чи в кабіні лікаря, де краще?

Якщо порівнювати домашнє відбілювання і корекцію кольору зубів в кабінеті лікаря, то основною відмінністю є кількість витраченого часу на досягнення бажаного результату.

красивая улыбка

Звичайно, якщо вибілювати безпосередньо в стоматологічному кабінеті, то домогтися результату можна швидше, але у домашній корекції теж свої плюси. Відбілювання зубів на дому менш витратне з фінансової точки зору, так і зручність тут на високому рівні.

Який спосіб відбілювання виберіть ви – це ваша особиста справа. Щиро рекомендуємо звертатися за допомогою тільки до професіоналів, не ризикуйте власним здоров’ям. Тільки лікар, провівши попередній огляд, зможе призначити правильне і справді ефективне відбілювання.