Сексуальные боди - повод почувствовать себя богиней


Жіноча нижня білизна – фетиш для чоловіків, тому що воно спокусливо підкреслює принади. Сьогодні ми хочемо поділитися з вами секретами вибору сексуальних боді ручної роботи – адже вони виглядають дуже привабливо і чуттєво, а також дарують нам зовнішній вигляд богині любові.

Сексуальні боді ручної роботи

Сексуальний боді – це цілісний комплект з’єднаних між собою верхньої та нижньої частини – грайливий і фривольний. Він може мати чашки для грудей або не мати їх зовсім – нехай ваш чоловік збожеволіє, побачивши вас!

Мереживний, з прозорої сітки або атласних стрічок, зі вставками оксамиту або шовку, він зробить чарівною володарку будь-якого типу фігури. Особливо вигідно він виглядає на фігурі перевернутий трикутник, завдяки тому, що врівноважує плечі і візуально робить фігуру більш збалансованою.

Секрети правильного підбору сексуального боді

Посадка по фігурі

Дуже важливо переконатися, що боді ніде не провисає на фігурі і обтягує її ідеально. З безлічі фасонів, ви зможете підібрати собі такий, в якому саме ви будете виглядати чудово.

Правильна тканина

Головне при виборі білизни – це правильна тканина. Коли справа стосується тканини, мереживні боді – це класична сексуальність. Напівпрозора тканина, що частково просвічує – змушує виглядати максимально, провокаційно сексуально. Сітчастим або стрічковим моделям буквально нема чого приховувати. Цей повністю прозорий боді зведе з розуму будь-якого чоловіка. А шовк або атлас у поєднанні з мереживом – це завжди виграшна комбінація.

Сексуальні боді ручної роботи

Колір

На перший погляд колір здається найбільш простим вибором, але є деякі чинники, які слід враховувати. Для початку, який образ ви збираєтеся створити?

  • Для створення образу “феміна фатале” сміливо вибирайте чорний або червоний або їх поєднання.
  • Для більш невинного образу спробуйте пастельні тони, – вони зроблять свою справу.
  • Якщо ви хочете максимально-провокаційною чистоти – вибирайте білий.
  • Чи не хочете однотонності? Спробуйте кольорову обробку!

Привід

Хоча ця порада може здатися надуманою, але ми ж дорослі дівчатка, і прекрасно знаємо, що сексуальні боді носять в особливих випадках в “ліжко”, щоб побалувати свого коханого.

Сексуальне боді – чому б не купити онлайн?

Купівля еротичної білизни – справа інтимна, і купити онлайн – одна з кращих можливостей це зробити, оскільки ви можете знайти безліч доступних і привабливих варіантів, наприклад, в чудовому інтернет-магазині nedlyaskuki.com.ua. Врахуйте, в ньому ви знайдете не тільки сексуальну нижню білизну, але і безліч інших пікантних дрібниць, які урізноманітнюють вашу сексуальне життя.