естественный макияж

Насправді натуральний макіяж має на увазі кропітку, але все-таки не дуже складну роботу над особою. До того ж до нього можна швидко пристосуватися і звикнути. Він доречний для повсякденних справ, роботи, навчання або прогулянки з друзями. Він універсальний для денного часу. Ось «бойовий мейк» треба залишити на вечір.

Природний макіяж необхідний і тим, хто давно відзначив тридцятий день народження, адже яскраві фарби на обличчі привертають увагу до зморшок і іншим проявам віку. Якщо жінка виглядає молодше за свої роки, то вона може користуватися помітними тонами, проте якщо її зовнішність вже видає вік, краще відмовитися від них.
Особенности естественного макияжа

До того ж природний макіяж підійде і юним особам, наприклад, старшокласниця, які не можуть користуватися яскравим макіяжем з двох причин. По-перше, найчастіше він просто заборонений в школі, і дівчат відразу відправляють в туалет, щоб вони змили з себе косметику. По-друге, «бойове розфарбування» недоречний через вік. До того ж, не можна забувати про правило денного і вечірнього макіяжу.

Для публічних людей природний макіяж обов’язковий. Вони повинні знати, як його накладати. Якщо дівчина йде на перше побачення з хлопцем чи збирається на першу зустріч з батьками свого молодого чоловіка, їй краще не застосовувати помітну косметику. Строгий робочий костюм теж має на увазі натуральність.

Як же зробити природний макіяж?


Как же сделать естественный макияж
Для будь-якого макіяжу, в тому числі і натурального, в першу чергу важливий рівний тон шкіри. Щоб шкіра виглядала бездоганно, знадобиться тональний засіб, основа під макіяж і пудра. Безглуздо замазувати всі недоліки на шкірі тональним кремом. Цього категорично не можна робити. Всі перераховані вище засоби повинні лягти на обличчя легко, тонким шаром, нібито їх і немає.

Неважко здогадатися, що для цього знадобиться невелика кількість цих коштів. Пудру варто накладати спочатку на лоб, потім на ніс і підборіддя. Рухи при цьому повинні бути легкими, повітряними. Для замазування синців під очима підійде консилер. Кожне з засобів має підходити до природного кольору шкіри.

Головне правило – обличчя повинно бути попередньо очищено від бруду, природного жиру і попереднього макіяжу, якщо такий був. Для цього підійдуть як миючі засоби, так і мицеллярная вода. Перед нанесенням будь-якої косметики на обличчя потрібно помити і насухо витерти руки.
Как же сделать естественный макияж

Не варто покривати губи щільними шарами яскравої помади. Її колір повинен бути максимально наближений до натурального кольору губ. Звичайно, можна скористатися блиском, але не варто братися за помітні тони і блискучі блиски – все це категорично не підходить природному макіяжу. Блиск можна наносити вже поверх помади тонким шаром.

Для очей не можна застосовувати яскраві тіні з блискітками або використовувати різні техніки, які призначені для вечірнього макіяжу. Тіні повинні бути природних відтінків – бежевого, кавового, персикового, сіруватого. Їх вибір залежить від кольору очей.
Естественный макияж глаз


Що стосується туші, то краще вибирати або чорну, або коричневу (для карооких). Не варто рясно фарбувати і нижні, і верхні вії. Для природного макіяжу треба просто створити акцент на очах, подовжити вії і зробити погляд виразнішим. Чи не підійдуть і великі стрілки.

Для підведення очей підійдуть природні тони зразок коричневого або сірого. При цьому верхню повіку потрібно підвести повністю, а нижня – тільки до середини або взагалі не підводити. Можна трохи виділити його білим кольором – від цього погляд стане відкритим і доброзичливим. Підводити обидва століття не варто. По-перше, це візуально старить. По-друге, якщо взяти чорний олівець, то від цього погляд стане агресивним.
Естественный макияж глаз

Дуже бажано, щоб брови були того ж кольору, що і волосся, або ж на пару відтінків темніше. Якщо вони явно виділяються і виглядають не дуже красиво, можна підфарбовувати їх олівцем, чий колір буде збігатися з кольором волосся. Не варто домальовувати брови або малювати на їх місці нові – потрібно лише надати відтінок.

Рум’яна часто використовуються для підкреслення скул і загальних обрисів особи. Чи не будуть зайвими вони і в натуральному макіяжі. Тільки от чи варто відразу відмовитися від яскравих відтінків. Перевагу потрібно віддати природним тонам – персиковому, розоватому, бежевому. Зрозуміло, їх колір залежить і від тону шкіри.