Що таке плазмоліфтинг (PRP-терапія)?

Плазмоліфтинг (PRP-терапія) – це біорегенерація клітин шкіри за допомогою збагаченої тромбоцитами плазми. Вона базується на простій і безпечній методиці, яка використовує регенеративні та цілющі властивості тромбоцитів.

Тромбоцити мають здатність локально вивільняти фактори росту – невеликі молекули, які ініціюють процеси регенерації та біовідновлення шкіри, стимулюють ангіогенез і реваскуляризацію тканин, збільшують вироблення фібробластів а, отже, колагену, який збільшує пружність шкіри. Також завдяки процедурі можливо лікувати випадіння або погіршення стану волосся.

PRP має фізіологічне походження, без додавання фармакологічних компонентів тваринного або рослинного походження. Це виключає ризик місцевих або системних алергічних реакцій. Процедура допоможе шкірі стати яскравішою, гладкою та зменшити глибокі зморшки.

Наскільки безпечний плазмоліфтинг?

Плазмоліфтинг – цілком безпечна процедура. Біорегенерація PRP має довгу історію в ортопедичній медицині, стоматології та реконструктивній хірургії. А нині – і у дерматології, лікуванні важких ран (виразок шкіри) та в естетичній медицині, як анти ейдж метод. Наукові дослідження останніх 30 років задокументували механізми PRP-терапії та її повну безпеку. Лікарі-косметологи медичного центру “МЕДГАРАНТ” у Черкасах проводять процедуру плазмоліфтингу за усіма стандартами безпеки. У медичному центрі процедура плазмоліфтингу проводиться косметологами з вищою медичною освітою.

Які основні показання для плазмоліфтингу?

 • Старіння шкіри, зморшки, стоншена дерма;
 • Шрами, рубці, постакне та розтяжки;
 • В’ялість шкіри;
 • Шкірні плями;
 • Темні кола під очима;
 • Андрогенна алопеція та витончення волосся.

Як проводиться плазмотерапія?

З руки пацієнта береться 10-20 мл крові в стерильні пробірки, які потім центрифугують щоб відокремити збагачений тромбоцитами концентрат від лейкоцитів та еритроцитів. Потім цей концентрат вводиться ін’єкційним методом за допомогою дуже маленької голки у потрібну зону.

Скільки процедур потрібно зробити для результату?

З лікувальною метою рекомендується проводити 3-4 сеанси з інтервалом приблизно 1-6 тижні, які поєднуються або чергуються зі специфічною терапією за клінічними показаннями.
Результати можна помітити одразу після першої процедури і з більшою кількістю процедур плазмоліфтингу вони будуть покращуватися.
Антивікові або профілактичні процедури PRP рекомендовані кожні шість місяців, щоб завжди підтримувати шкіру свіжою та молодою.

Які переваги PRP-терапії?

 • Природна “людська субстанція”.
 • Препарат не викликає побічних ефектів, таких як алергія або непереносимість
 • Препарат не токсичний.
 • Препарат повністю розсмоктується
 • Препарат стимулює регенеративні процеси пошкоджених тканин у зоні, куди його вводять.

Чим плазмоліфтинг відрізняється від інших ін’єкційних філерів?

Наповнювач на основі гіалуронової кислоти показаний при заповненні зморшок, шкірних складок або ділянок з втратою об’єму. PRP стимулює процеси регенерації всіх тканин, куди він вводиться. Тому, в результаті, буде загальне поліпшення всієї зони.
Незважаючи на те, що процедури призначені для різних цілей, вони чудово доповнюють одна одну.

Чи є протипоказання?

Незважаючи на те, що це ваша натуральна плазма, терапія збагаченою тромбоцитами плазмою не показана дітям, вагітним жінкам або жінкам, які годують грудьми, пацієнтам з аутоімунними патологіями або ревматичними захворюваннями, пухлинами, основними метаболічними розладами, гематологічними розладами.

Тимчасові протипоказання: поточні гострі запалення або інфекції, антибактеріальна або протизапальна терапія.