Smart Casual дресс код для женщин


Заплутатися в премудростях дрес кодів для багатьох з нас нічого не варто, і хоча ми всі чули про smart casual раніше, цей термін все ще може викликати замішання і паніку. На щастя, ми тут, щоб допомогти, додати трохи такої необхідної ясності в цей неоднозначний стиль одягу. Отже, якщо вам цікаво, що означає smart casual, або вам потрібні стильні вбрання, які вам підійдуть, ми вам допоможемо. Це ваш зручний путівник по елегантному повсякденного дрес-коду для жінок.

Що таке Смарт Кежуал для жінок?

Smart casual – це кілька двозначний дрес-код, який вимагає формальної, але в той же час невимушеної одягу. Таким чином, для додання ідеального образу потрібно баланс. Коли ви одягаєтеся з нагоди з цим дрес-кодом, намагайтеся вибирати речі, які виглядають елегантно, але також і зручно.

Что такое Смарт Кэжуал для женщин?

Смарт Кежуал проти Бізнес Кежуал

Через невимушеній естетики елегантний повсякденний Smart Casual часто плутають з Business Casual дрес-кодом. Хоча багато наряди можна віднести до обох категорій, між ними є відмінності. Наприклад, стиль бізнес кежуал, як правило, вимагає більш консервативного стилю одягу, в той час як смарт кежуал стиль може бути більш модним.

Смарт Кэжуал против Бизнес Кэжуал

Коли носити Smart Casual?

Smart casual – це стандартний дрес-код, який необхідний для багатьох заходів, включаючи обіди або вечері, весілля, робочі заходи та багато іншого. Вибираючи одяг, керуйтеся стилем заходи. Так що, плануючи свій смарт кежуал наряд, пам’ятайте про суть, місцезнаходження та інших гостях.

Когда носить Smart Casual

Смарт Кежуал для званого обіду

Вас запросили на обід з дрес-кодом Смарт Кежуал? Не панікуйте. Є багато відмінних нарядів, які ви можете носити, які підходять, не виглядаючи нудно. Щоб надати образу ідеальний вид, просто змішайте класичні речі, такі як чорні штани, з більш сміливими, наприклад, топ з відкритими плечима.
Смарт Кэжуал для званого обеда


Смарт Кежуал для весільних гостей

Smart Casual як наряду гості на весіллі може бути складним, тому що ви ж не хочете виглядати прісно або недостатньо ошатно одягнена. Щоб надати образу потрібний настрій, спробуйте вибрати шикарне плаття зручного крою. Завершіть образ туфлями на зручних стійких невисоких підборах і повсякденними аксесуарами. Крім того, комбінезон або стильні штани і топ можуть стати відмінним варіантом.

Смарт Кэжуал для свадебных гостий

Смарт Кежуал для офісу

У сучасному світі все більше офісів вибирають Смарт Кежуал дрес-код. На відміну від Бізнес Кежуал, смарт одяг більш універсальна. Таким чином, хоча ви все ж повинні виглядати професійно, немає ніяких причин не надавати образу стильний вигляд. Щоб зробити це, подумайте про те, щоб змінити свої звичайні штани на спідницю або вибрати модний костюм. В якості альтернативи, зберігайте одяг простий і додавайте кольору з аксесуарами.

Смарт Кэжуал для офиса

Smart Casual для неформальних подій

Незалежно від того, чи збираєтеся ви попити кави з друзями або неформально зустрітися з клієнтом, створити елегантний повсякденний образ не складе труднощів. На відміну від більш офіційних заходів, таких як весілля або вечері, загальні денні заходи пропонують гнучкість в тому, що ви можете носити. Таким чином, все, від штанів і шикарного топа до спідниці-міді та светри, може працювати на ваш імідж.

Smart Casual для неформальных событий

Smart Casual для жінок

  • Прагніть до збалансованого, але невимушеному образу з елегантною і зручною одягом.
  • Підбирайте предмети одягу відповідно до нагоди.
  • Вибирайте між брюками, спідницею, спеціально підібраними шортами або елегантними джинсами для носіння в якості низу.
  • Крім того, спробуйте білу блузку на літо або стильний светр на зиму.
  • Щоб носити Smart Casual сукню, виберіть класичний стиль, такий як сукня-сорочка або дизайн з запахом, в нейтральному кольорі.
  • Доповніть свій елегантний повсякденний образ піджаком і розкішними, але невимушеними аксесуарами.

Smart Casual для женщин - советы