Искусительный LaNuitTresor

Парфумерна вода LaNuitTresor аромат для жінки, створеної зачаровувати і полонити. Світ такий жінки, немов небезпечний тропічний ліс, наповнений таємничими і неповторними запахами, заманить і околдует. І ви заблукаєте в пряної дурманної таємниці.

Багатогранний аромат розкриється не відразу. Спочатку проявляться верхні ноти: фруктові – груші, терпкі і таємничі бергамоти, гострі танжерини. Вони будуть підпорядковувати не поспішаючи, поволі. Ви ще не здалися, але ви вже в полоні. Слідом вступлять середні, ноти серця. Солодкі – ванільною орхідеєю і полуниці, пристрасні – маракуйи, чуттєві і розкішні чорної троянди обплетуть підсвідомість невидимими нитками. За ними прийдуть і довершать спокушання пачулі, лічі, димчасті ладан і папірус, праліне, кава з ароматом карамелі і лакричник. Музика запахів, від яких ви не зможете і не захочете позбутися весь день, а слідом і ніч. Ніч, помножену на чудовий запах Любові.

Цей аромат – укладену в кришталевий полон спокуса. Розкриваючись на шкірі щоразу по-новому, він робить жінку звабливою і неповторною. Відтіняючи тільки їй властивий запах, перетворює його в афродизіак. Щоб носити такий аромат потрібні непересічність і сила, крапелька впертості, мінливість і ніжність.

Флакон схожий на осколок мерехтливого мінералу неземного походження. Випадок доставив його на землю, щоб зачарувати не одну душу. Потрапивши на благодатний Грунт, він наповнився дорогоцінної вологою з спокусливим ароматом. Написана під диктант, цього аромату історія стане незабутньою для двох. Вона дасть бій буденності і повсякденну нудьгу, занурить в світ пристрасті і високих почуттів.

Ви полюбите цей аромат і залишитеся вірні йому на довгі роки.