модный стиль сафари в одежде

Своєю появою стиль сафарі зобов’язаний англійським колонізаторам, які наводнили африканський континент ще в кінці позаминулого століття. Нудна і одноманітне життя в колонії підштовхнула поселенців до пошуку пригод і вражень. Незабаром одним з найбільш улюблених занять стала для колоністів полювання на диких екзотичних тварин.

Для полювання і далеких прогулянок потрібна зручний одяг, яка допомагає переносити постійну спеку. Поступово виробився новий стиль, який отримав назву «сафарі». У перекладі це слово означає «прогулянка».

Особливості та характерні елементи одягу сафарі

Стиль сафарі в одязі
Оскільки колонізатори в більшості своїй були людьми військовими, вони не відрізнялися особливою фантазією. Основою для повсякденного одягу став військовий френч, правда, сильно укорочений і полегшений. Місце брюк зайняли шорти до колін, а подовжений жакет отримав короткі рукава.

Обов’язковою умовою нового стилю стала наявність безлічі кишень, які вміщували масу корисних дрібниць. Накладні кишені нашивались на рівні грудей, на стегнах і навіть на рукавах. Цей елемент назавжди закріпився в одязі сафарі.

Новий стиль одягу не відрізнявся багатством фарб. Оскільки мисливець повинен бути мало помітний на тлі пустелі, основною колірною гамою для одягу сафарі стали все пісочні відтінки. Традиція збереглася. До сих пір для такого одягу характерні наступні кольори: гірчичний, оливковий, хакі, беж, сірий або світло-коричневий.
Стиль сафарі в одязі

Також характерними рисами для сафарі є зустрічна складка на спині, защипи і клапани над кишенями, тонкий ремінець на талії, погони і комір-стоїка. У моді відвороти на шортах і закочені рукави. Деякі моделі навіть передбачають спеціальні гудзики і петлі на рукавах, що дозволяють закріплювати їх в підвернути вигляді.

Переваги одягу сафарі
Нова мода поступово стала настільки популярною, що з’явилися не тільки сукні, але навіть комбінезони та сарафани, виконані в стилі сафарі. Величезна перевага цього стилю полягає в тому, що всі моделі шиються тільки з натуральних тканин. Застосовується незабарвлене лляне полотно природного сіруватого відтінку, бавовняні тканини і шкіряні деталі.
Стиль сафарі в одязі
Незважаючи на те, що сафарі – воєнізований стиль, він дуже привабливо виглядає в жіночому одязі, підкреслюючи тендітність і стрункість фігури. Прямий крій, і вільний силует роблять одяг сафарі зручною і практичною, особливо для спекотної сухої погоди. Сучасна мода доповнила стиль бриджами і звуженими штанами, які дуже зручні в повсякденному житті.

Доповнення та аксесуари

Завершеного вигляду образу сафарі надають м’яка крислатий панама і легкі сандалі на плоскій підошві. Також відповідними варіантами вважаються солом’яні капелюхи або кепі з великими козирками. Пряму лінію плеча підкреслить невеликий шийну хустку з тонкої тканини.

Аксесуари в стилі сафарі мають непомітні кольори. Це можуть бути дерев’яні або шкіряні браслети, намиста зі слонової кістки, прикраси з пластика. Ніякого блиску і епатажу. Тільки приглушені відтінки і м’яка фактура. Сумка краща з тканини, прикрашена переплетеними шнурами або шкіряною аплікацією.
Стиль сафарі в одязі

Очевидно, що мода на сафарі прийшла всерйоз і надовго. Комфортна стилізована одяг надає всьому вигляду людини підтягнутий вигляд і підкреслює гарну поставу. А стрункість і підтягнутість завжди асоціювалися з молодістю. Може бути, саме тому стиль сафарі постійно набуває нових прихильників і продовжує розвиватися.