З приходом холодної погоди хочеться надіти на себе найтепліші речі. Але часом вони не додають образу вишуканості, навпаки створюючи бабусин стиль. Щоб цього не відбувалося, пропонуємо слідувати трендам в світі моди. Якщо прислухатися до порад дизайнерів, вийде виглядати одночасно незабутньо і стильно і при цьому відчувати максимальний комфорт. Як досягти такої гармонії в осінньому образі, розповімо докладніше.

Як поєднувати стиль і тепло в осінньому одязі?

Одна з останніх модних тенденцій – багатошаровість. Вона дозволяє залишатися стильною навіть у холодну пору року. Цьому сприяє використання декількох шарів різної довжини в одязі.

Щоб успішно поєднувати в осінньому образі стиль і тепло, варто дотримуватися кількох рекомендацій:

  • верхній одяг повинна стати найдовшим шаром – наприклад, це може бути куртка демісезонна жіноча або легке пальто в підлогу;
  • носити речі вільного крою – оверсайз-светри, світшоти і блузки дозволяють відчувати себе комфортно і гармонійно поєднуються з іншими вузькими або приталеними елементами гардероба;
  • залишати незаправлений перший шар – наприклад, стильним рішенням стане виглядає з-під кофти сорочка.

Також не варто використовувати в одному осінньої цибулі відразу кілька предметів гардероба з яскравими акцентами. Досить того, що багатошаровість вже сама по собі притягує погляди навколишніх. Крім того, не слід перестаратися з кількістю шарів в образі, оскільки він стає перевантаженим, і речі доставляють дискомфорт.

Важливість аксесуарів в осінньому стильному образі

Не тільки базовий одяг, а й інші елементи гардероба можуть грати роль шару. Наприклад, в своєму осінньому образі ви можете використовувати різні накидки і шарфи. Носити їх краще на плечах як окремий шар.

Підбираючи аксесуари, варто пам’ятати про важливість використання нейтральних кольорів в образі. Добре виглядають однотонні хустки або шарфи з простим геометричним малюнком. Створити свій теплий і стильний лук ви можете, скориставшись сервісом OLX. Тут розміщено багато оголошень про продаж речей, потрібних для осінньої погоди.