Трендовые расцветки ногтей 2019


Гарний манікюр – це ідеальний спосіб додати родзинку образу. Хоча ми завжди будемо любити рожевий або класичний червоний лак, чому б не спробувати що-небудь більш авантюрне для наступного манікюру? Від тонких шикарних деталей до сміливих дизайнів, кожен знайде щось для себе з самими стильними тенденціями нігтів в цьому сезоні – тому що життя занадто коротке для нудних нігтів.

1. Нігті з CD відблиском

Цей привабливий вигляд легко досягається за допомогою спеціального пігменту, що складається з крихітних светотражающіх частинок. Почніть з прозорого лаку для нігтів або бажаного основного кольору, зверху нанесіть шар пігменту і закінчите закріплення гелем!

Ногти с CD бликом

2. Картаті нігті

Здається, в даний момент всюди клітина, і ця тенденція не показує ніяких ознак спаду. Імітуйте популярну картату тканину на нігтях, щоб виділитися з натовпу і бути в тренді.

Клетчатые ногти

3. Зигзаг на нігтях

Нігті з зигзагами, можуть виглядати складно, але їх відносно легко відтворити вдома! Всього лише два відтінки лаку, трохи липкої стрічки і трохи терпіння – і ви отримуєте цей чудовий ретро-манікюр!

Зигзаг на ногтях

4. Подвійний французький манікюр

Double French манікюр – сучасний погляд на класичну френч тему. У той час як ми завжди будемо любити хороший французький манікюр, додавання додаткової лінії – кумедний спосіб оживити ваші нігті в цьому сезоні.

Двойной французский маникюр

5. Пастельні нігті

Якщо є одна тенденція нігтів, яка ніколи не вийде з моди, це пастельні нігті. Виберіть один з популярних пастельних кольорів, таких як лаванда, м’ята, жовтий або рожевий для своїх милих нігтів.

Пастельные ногти

6. Пастельна різнобарвності

Навіщо вибирати один відтінок, якщо ви можете носити їх всі? Пастельні райдужні нігті – грайлива тенденція, яку знаменитості люблять в цьому сезоні. Ви можете піти так дивно або так тонко, як вам подобається. Спробуйте різні кольори веселки на кожному нігті або виберіть різні відтінки одного кольору.

Пастельное многоцветье

7. Нюд і неон

Надайте своєму класичному нюд манікюру несподіваний поворот з поп-неоном! Контрастна смужка ідеально підходить для того, щоб спробувати неонові відтінках, не чуючи, що ваші нігті привертають надто багато уваги.

8. Один ніготь відрізняється за кольором

Тонко розкрити свій творчий потенціал за допомогою одного нігтя іншого кольору. Класичний варіант – один металевий або блискучий ніготь, але ви можете спробувати малюнки або графіки. Можливості безмежні!

Один ноготь отличается по цвету

9. Геометричний візерунок

Спробуйте геометричні орнаменти для прикраси нігтів. Цей дизайн про чітких лініях і сміливих формах. Не бійтеся проявити креативність з різними візерунками на кожному нігті.

Геометрический узор

10. Нюд і біла мінімальна деталь

Зберігайте манікюр простим з прозорим лаком на добре доглянутих нігтях і додавайте полоскі білого на один або два нігті за бажанням для зі смаком зробленого манікюру, який ідеально підходить для офісу.

Нюд и белая минимальная деталь